2733
2739
عنوان

رفتم گوشواره خریدم عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 74 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشد تو این اوضاع بابچه سختم بود... خیلی گرون شدن خوشگلاش گرون بود☹️

عزیزم چرا دست دوم نگرفتی؟؟ 

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2731
عزیزم چرا دست دوم نگرفتی؟؟ 

گفت دست دوم رو نمیتونم بهت فاکتور بدم... منم نخریدم... 

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
مبارک باشه اسی..  کوفت باشه طلا باشه 😂😂

اره🤣😂

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
دوگرمو سیصد

مطمئنی؟؟ یعنی گرمی چند؟؟؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2740
منم ده تومن دستمه یه چی میخوام بگیرم دو دلم، 

زودی بگیر بنظرم امکانش هست بالاتر بره

نمیشد تو این اوضاع بابچه سختم بود... خیلی گرون شدن خوشگلاش گرون بود☹️

مهمه اینه طلاس زیادم زشت نیست پلاتو جمع کن بازم بخر تاپیک پس انداز ما با پولهای قلک سکه وطلا میخریم 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

خب حالا بدون فاکتور باشه.. والا من اگه برم بخرم دست دوم میگیرم باز بیشتر بصرفه هستش..

چرا فاکتور نمیدن

نمیدونم گلم چون بدون فاکتور خریده بودن.... احتمالا تصمیم داشتن آبش کنن... جدید بسازن

خوب نوشته میدن فاکتور بدن مالیات وسود رو حساب میکنن

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2706