2737
2734
اسمش رو نشنیدم، مشکل دخترتون چیه؟!

دکتر کاظم امان زاده

آب مروارید داشت عمل شد قراره یکشنبه بخیه هاشو بکشه انحراف به سمت بیرون میره گاه گداری تنبلی داره اصلا اصلا نمیذاره ببندم چشمشو دکترشم بداخلاقه حرف نمیزنه ببینم لنز ماله کجا گذاشته براش تک کانون یا دو کانون خیلی نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر کاظم امان زاده آب مروارید داشت عمل شد قراره یکشنبه بخیه هاشو بکشه انحراف به سمت بیرون میره گاه ...

چیزی نیست چرا نگرانی، بذار یکم از عملش گذشت با جایزه و تشویق چشم سالمش رو ببند، خوب میشه تنبلیش

2731
چیزی نیست چرا نگرانی، بذار یکم از عملش گذشت با جایزه و تشویق چشم سالمش رو ببند، خوب میشه تنبلیش

نگران اینم دیگ باید مواظب باشم مثل بچهای دیگ شیطونی نکنه ضربه چشمش نخوره ازجایی نیوفته

نگران اینم دیگ باید مواظب باشم مثل بچهای دیگ شیطونی نکنه ضربه چشمش نخوره ازجایی نیوفته

بچه هر طوری باشه باید پدر و مادر مواظبش باشن، پسر خودم برداشت چنگال رو زد تو چشم خودش!!! برای صدقه زیاد بده و دعا زیاد بکن ،خدا خودش نگهدارش هست، افکار منفی رو دور بریز

من اپتومتریست هستم، اولا مطمئن باشید دکتر پسرتون فوق تخصص استرابیسم باشه، دوما درمان رو به عهده پزشک ...

سلام ببخشید شما میدونید چندوقت یعداز عمل نتیجه مشخص میشه؟من عمل کردم ولی هنوز یکم انحراف داره

برای حاجت روا به خیر شدنم یه صلوات بفرستید لطفا❤🌱
2740
سلام ببخشید شما میدونید چندوقت یعداز عمل نتیجه مشخص میشه؟من عمل کردم ولی هنوز یکم انحراف داره

سلام، گاهی نمیشه کاملا صاف صاف کرد، نمیشه همینطوری نظر بدم، گاهی اوقات بقیه انحراف رو با پریزم درمان میکنند، گاهی ورزش های مخصوص داره، یه وقتهایی هم درمانی نیست برای باقیمانده انحراف

سلام، گاهی نمیشه کاملا صاف صاف کرد، نمیشه همینطوری نظر بدم، گاهی اوقات بقیه انحراف رو با پریزم درمان ...

برای من یک عضله مشکل داشت،الان بهتر شده ولی خب یه ذره هنوز مونده نگرانم

برای حاجت روا به خیر شدنم یه صلوات بفرستید لطفا❤🌱
عزیزم من اپتومتریست هستم ، اسم دکترهات رو بگو ببینم کدوم بهتره؟!کجایی تهرانی؟!

سلام، ممنون میشم اگر لطف کنید و من رو راهنمایی بفرمایید

مامانم یک ماه و نیم پیش یکی از چشماشو عمل آب مروارید کرد، اما دو هفته بعد از عمل مدام از چشمش اشک میومد و پلکها متورم شده بود کلی قطره دادن تا بهتر شد، امروز رفتیم متخصص شبکیه و گفت چشم انحراف پیدا کرده و به هیچ سوالی جواب ندادن و گفتن دوماه دیگه بیاید معاینه مجدد.

دلیلش میتونه عمل آب مروارید باشه؟ یعنی درست عمل نکردن و آسیب زدن؟ و بنظر شما چطور درمان میشه؟