2733
2739
سلام خانومی خوب هستین؟ ببخشید شما واسه انحراف چشم دخترتون چیکار کردین؟ عمل کردین یا هنوز تحت درمانه؟ ...

سلام.  عینک براش تجویز کردن، با عینک خوبه.  تحت درمانه. ولی احتمال زیاد عمل باید بشه. 😢

کجا گروه دارید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.  عینک براش تجویز کردن، با عینک خوبه.  تحت درمانه. ولی احتمال زیاد عمل باید بشه. 😢 ...

چند سالشه بچه تون؟ از کی فهمیدین انحراف به خارج داره؟ پیش کدوم دکتر بردین عینک داده؟

2731
عزیزم من اپتومتریست هستم ، اسم دکترهات رو بگو ببینم کدوم بهتره؟!کجایی تهرانی؟!

یه سوال داشتم عزیزم بچه ای که الان ۱۱ ماهشه تقریبا یه ۳ ماهی هست گاهی بالا نگاه میکرد سیاهی چشمش،بالا میرفت فقط به بالا نگاه میکرد الان بردن دکتر گفته آب مروارید داره باید عمل بشه البته گفته با قطره هم میشه 

دکتر،خوب معرفی میکنید ؟

به خاطر آب مروارید این چرخش داره؟

یه سوال داشتم عزیزم بچه ای که الان ۱۱ ماهشه تقریبا یه ۳ ماهی هست گاهی بالا نگاه میکرد سیاهی چشمش،بال ...

حتما باید چند تا متخصص ببینن، دکتر سلطان سنجری تهران که خیلی عالیه، پرفسور رجبی فارابی خیلی خوبه فقط اشکالش اینکه خودش عمل نمیکنه شاگرداش عمل میکنند، خانم دکتر فرحی ، بیمارستان نور تهران خیلی خوبه ۰۲۱۸۲۴۰۰

یه سوال داشتم عزیزم بچه ای که الان ۱۱ ماهشه تقریبا یه ۳ ماهی هست گاهی بالا نگاه میکرد سیاهی چشمش،بال ...

بچه به عمد بالا رو نگاه میکنه تا از جایی که نور رد میشه بتونه ببینه ،فقط هم راه حل جراحی هست ، و حتما باید متخصص شبکیه هم ببینتش

2740
بچه به عمد بالا رو نگاه میکنه تا از جایی که نور رد میشه بتونه ببینه ،فقط هم راه حل جراحی هست ، و حتم ...

مامان فندق انگار شما آگاهی و اطلاعات بیشتری دارید در این مورد تورو خدا منم راهنمایی کنید واسه درمان انحراف چشم عینک یا عمل ؟البته من بیشتر دلم میخواد عمل بشه نمیخوام عینک بزنه پسرم

مامان فندق انگار شما آگاهی و اطلاعات بیشتری دارید در این مورد تورو خدا منم راهنمایی کنید واسه درمان ...

من اپتومتریست هستم، اولا مطمئن باشید دکتر پسرتون فوق تخصص استرابیسم باشه، دوما درمان رو به عهده پزشک بذارید، اول از همه باید تنبلی چشم با عینک و بستن چشم درمان بشه و بعد جراحی انحراف، اما گاهی اونقدر انحراف چشم زیاده که پزشک اول جراحی انجام میده و بعد درمان عینک و بستن چشم و ...

من اپتومتریست هستم، اولا مطمئن باشید دکتر پسرتون فوق تخصص استرابیسم باشه، دوما درمان رو به عهده پزشک ...

پسرم تنبلی چشم نداره فقط یه کمی انحراف داره از کلینیک نور وقت گرفتم دکترش هم متخصصه

عزیزم من اپتومتریست هستم ، اسم دکترهات رو بگو ببینم کدوم بهتره؟!کجایی تهرانی؟!

سلام گلم من تهرانم دخترم بردم پیش دکتر امان زاده کلینیک نور ولی بداخلاقه میشه کمکم کنی توروخدا

2706