2410
2553

انحراف چشم ربطی به عینک نداره اما گاهی انحراف چشم طوریه که مجبورن نمره زیاد تر از چشم بچه بدند تا چشم صاف بشه بعد از عمل نمره اضافه برداشته میشه

کجا میخوای عمل کنی؟! دکترش کیه؟!حتما فوق تخصص استرابیسم باید باشه

انحراف چشم ربطی به عینک نداره اما گاهی انحراف چشم طوریه که مجبورن نمره زیاد تر از چشم بچه بدند تا چش ...

انحراف با عینک درمان نمیشه ؟

من دوباره دیروز دخترمو بردم فوق تخصص این گفت عینک بزنه 

دکتر قبلی گفته بود عمل 

اصلا گیج و درمونده شدم اگه بدونم با عمل خوب میشه حتما انجام میدم 

اما میترسم بعد عمل باز هم عینک لازم باشه😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم من اپتومتریست هستم ، اسم دکترهات رو بگو ببینم کدوم بهتره؟!کجایی تهرانی؟!

انحراف به بیرون داره دوتا چشمش 

بردیم فارابی دکتر اقصایی فرد گفت عمل باید بشه 

دیشب بردم پیش دکتر یزدیان دکتر بنده خدا خیلی ضعیف شده بود همه کاراشو یه خانومی انجام میداد اما تشخیص رو دکتر بعد دکتر یزدیان گفتن با عمل کنترل میشه 

اما تو مطب بیشتر بچه هایی که بودن چندسال بود انحراف داشتن و همچنان دکتر بهشون عینک میداد

حتی یه پسر کوچولویی انحراف دوتا چشم به داخل داشت که خیلی هم شدید بود اونم چند سال بود عیتنک میزد یا مثلا یه دختر 18 ساله که انحرافش کاملا مشص بود از سه سالگی دکتر واسش عینک داده بود 

من میگم اگه قرار نیس با عینک خوب بشه چرا عمل نکنم ؟

تاحالا دو سه جا بردم گفتن ضعیف نیس تنبلی هم نداره اما دیشب دکتر یزدیان گفتن که 25 صدم ضعیفه 

اصلا موندم چه کنم 

بچه چند وقتشه؟! چند وقته عینک میزنه؟! چشماش رو تاحالا بستید؟! 

4 سالشه نه تاحالا نبستم عینک هم نزده 

آخه میدونی ما داریم تا حدود 50 روز دیگه از تهران میریم کلا خونمون رو میبریم مشهد میخوام تا تهرانم ببرم یه دکتر خوب عملش کنه 

دکتر باقری هم شنیدم خوبه نمیدونم وقت میده یا نه امروز که زنگ زدم گفت تا شهریور نداریم 

انحراف به بیرون داره دوتا چشمش  بردیم فارابی دکتر اقصایی فرد گفت عمل باید بشه  دیشب بردم ...

انحراف به بیرون بهترین روش درمان جراحی هست ،ببر بیمارستان نور تهران ،دکتر فرحی ببینتش، ۰۲۱۸۲۴۰۰

عینک هیچ تاثیری رو انحرافش نداره و ربطی نداره ،حتما باید عمل بشه ولی اول باید با بستن هر چشم تنبلی چشم درمان بشه ، دکتر فرحی خیلی خوبه ، دکترایی که گفتی رو نمیشناسم

2714
انحراف به بیرون بهترین روش درمان جراحی هست ،ببر بیمارستان نور تهران ،دکتر فرحی ببینتش، ۰۲۱۸۲۴۰۰ عین ...

میدونم حدود یکسال از تاپیک گذشته،  یک سوال داشتم. 

بهترین زمان برای عمل، انحراف به بیرون چه زمانی هست؟ چه سنی؟  

دید چشم بچم کامل هست و تنبلی نداره. 

میدونم حدود یکسال از تاپیک گذشته،  یک سوال داشتم.  بهترین زمان برای عمل، انحراف به بیرون ...

هر چه زودتر بهتر، چون دید بعد و دید دو چشمی هم برای کامل شدن نیاز داره در سنین پایین ارتباط عصبی شکل بگیره، بالای سه سال تا شش سال بهترین زمانه

میدونم حدود یکسال از تاپیک گذشته،  یک سوال داشتم.  بهترین زمان برای عمل، انحراف به بیرون ...

سلام خانومی خوب هستین؟ ببخشید شما واسه انحراف چشم دخترتون چیکار کردین؟ عمل کردین یا هنوز تحت درمانه؟ میشه لطفا جواب بدین.ما یه گروه داریم که بچه هامون انحراف به بیرون دارن اگه تجربه تون رو بگین ممنون میشیم.

4 سالشه نه تاحالا نبستم عینک هم نزده  آخه میدونی ما داریم تا حدود 50 روز دیگه از تهران میریم ک ...

سلام خانومی خوب هستین؟ ببخشید شما واسه انحراف چشم دخترتون چیکار کردین؟ عمل کردین یا هنوز تحت درمانه؟ میشه لطفا جواب بدین.ما یه گروه داریم که بچه هامون انحراف به بیرون دارن اگه تجربه تون رو بگین ممنون میشیم.

سلام خانومی خوب هستین؟ ببخشید شما واسه انحراف چشم دخترتون چیکار کردین؟ عمل کردین یا هنوز تحت درمانه؟ ...

تو تاپیکام گفتم همون عینکی که دکتر تجویز کرد فعلا انحرافشو کنترل میکنه در نهایت به احتمال زیاد عمل میخواد اما دکتر گفت عجله ای نیست

دخترم مشکل تنبلی یا ضعیفی نداشت 

تو تاپیکام گفتم همون عینکی که دکتر تجویز کرد فعلا انحرافشو کنترل میکنه در نهایت به احتمال زیاد عمل م ...

هنوز پیش دکتر صالحپور می برید؟ وقتی عینک رو میذاره اصلا انحراف نداره؟

2706