2733
2734
به دنیا که اومد تپل بود یا معمولی

والا به نظر خودم که تپل بود بردم دکتر اطفالم مارو میشناخت چون بچه خواهرم ۵کیلو دنیا اومده بود گفت شما خانوادگی بچه های تپل به دنیا میارین بعد میشه دردسر

حتما ازنطرایشونم تپل بوده 

بازم به نظرم تپل بودن مهم نیس ،نرمال بودن خوبه

والا به نظر خودم که تپل بود بردم دکتر اطفالم مارو میشناخت چون بچه خواهرم ۵کیلو دنیا اومده بود گفت شم ...

مرسی عزیزم خدا نگهش داره واستون

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه بالای چهار باشه که چی ،ازالان انقد سخت میگیری وقتی بچت به دنیا اومد دائم غصه میخوری چرا بچم نمیخ ...

درشت باشه هم برای خودش بهتره هم کار من راحت تره بقول شما حرص خوردن یا نخوردنشو نمیخورم....

باز راضیم حداقل مثل خودم باشه

میترسم از خودمم صهیف تر بشه

میشه برام صلوات بفرستید🙏🙏🙏
2742
درشت باشه هم برای خودش بهتره هم کار من راحت تره بقول شما حرص خوردن یا نخوردنشو نمیخورم.... باز راضی ...

انشالا سالم و سلامت به دنیا بیاد چند هفته هستین؟

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤
2740
انشالا یه نی نی کپلو سالم به دنیا بیاری همونجوری که دوس داری واسه منم دعا کن

قربونت عزیزم.

حتما

انشالله هرخاسته ای داری از خدا ب بهترین شکل ممکن براورده بشه🙏

میشه برام صلوات بفرستید🙏🙏🙏
سلام مامان تیام خوبی؟ رفلاکس پسرت خوب شده؟ من پسرم خداروشکربهترشده 

سلام عزیزم خوبی،بد نیست ولی خوبم نشده الان مشکل غذا خوردن دارم،غذا نمیخوره وقتی هم بخوره بالا میاره،خداروشکر ک خوب شده پسرت وزنش خوب شد؟😍 

سلام عزیزم خوبی،بد نیست ولی خوبم نشده الان مشکل غذا خوردن دارم،غذا نمیخوره وقتی هم بخوره بالا میاره، ...

فدات عزیزم اره شکرخدا اومدرونمودارسبز الان اصلاکمبودوزن نداره .

ای وای چرااخه غذاروبالامیاره ببین چی دوس داره همونوبهش بده 

عسل طبیعی داریم باساکارززیر۱درصد جهت درمان انواع تنبلی وناباروری وافراددیابتی عالی
فدات عزیزم اره شکرخدا اومدرونمودارسبز الان اصلاکمبودوزن نداره . ای وای چرااخه غذاروبالامیاره ببین چ ...

ووای خداروشکر چ خووب،کلا رفلاکسش شدیده مثلا با یدونه برنج عق میزنه بالا میاره،یا اینکه ب قطره اهن و مولتی ویتامین حساسه سریع بالا میاره،حتی خارجی رو

ووای خداروشکر چ خووب،کلا رفلاکسش شدیده مثلا با یدونه برنج عق میزنه بالا میاره،یا اینکه ب قطره اهن و ...

ای خدا خیلی ناراحت شدم شارودیگه بالانمیاره مگه اینکه بخندونمش سکسکه میکنه یکم بالامیاره .آهن بهش ایروفیکس بده من اینومیدم بالانمیاره  غذاهاشم میکس کن فعلا

عسل طبیعی داریم باساکارززیر۱درصد جهت درمان انواع تنبلی وناباروری وافراددیابتی عالی
ای خدا خیلی ناراحت شدم شارودیگه بالانمیاره مگه اینکه بخندونمش سکسکه میکنه یکم بالامیاره .آهن بهش ایر ...

عزیزم خدا حفظش،کنه،اینم قلقلک میدم سکسکه میفته،اهن لیپوزوفر دادم،سیدرال هم دادم،با گوشکوب برقی میکسم میدم یا نمیخوره،یا انقد ب خودش فشار میاره ک بالا بیار،هرروز در حال پتو شستنم و فرش تمیز کردن،دکتر گفت تا ۱۸ ماهگی همینه

عزیزم خدا حفظش،کنه،اینم قلقلک میدم سکسکه میفته،اهن لیپوزوفر دادم،سیدرال هم دادم،با گوشکوب برقی میکسم ...

ای خداااا خیلی غصه خوردم انشالله زودخوب بشه همش بفکرت بودم همیشه بخدا

2706