2737
2739
عنوان

شما بودید چکار میکردین؟!

104 بازدید | 16 پست

مادرم آخر مرداد اسباب کشی داره و جز من کسی نیست برای جمع کردن وسایلش و من هم شهر دیگه ای هستم و قراره مادرم بیاد اینجا برای زندگی و بیستم مرداد باید بیاد برای سند خونه اینجاش و ده روز بعد اسباب کشی که بیاد کلا که من هر دو سری باید 

به نظرتون چند روزبرم قبل از سند وسایلش رو جمع کنم یا الان دو سه روز برم و دوباره اون زمانها هم برم؟!

بلاخره بعد از ده سال کاربریم ترکید مرسی نی نی یار جان   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
پس باید با کی برم؟یعنی اینم حسادت داره واقعا؟شما پدر داری؟

حسادت نکردم عزیزم 

من خونوادم روستان الان فصل آلوهاس مجبورم چند وقتی برم گ کمک بدون شوهرم واسه همین سخته به همین دلیل گفتم خوشبحالت شما ک با هم میرین

دلی ک بشکند فریادش را نمی‌فهمی ولی نفرینش به زمینت میزند 🖤🖤
اره

من ندارم مادرم تنهاست مجبور شدم بیارم پیش خودم حرف دنیا رو از همه شنیدم تا آوردمش پیش خودم حتی نمیتونم تنها برم وسایلش رو جمع کنم بیام پس نگو خوش به حالت با شوهرت میری تنها نمی‌ذاره برم 

حسادت نکردم عزیزم  من خونوادم روستان الان فصل آلوهاس مجبورم چند وقتی برم گ کمک بدون شوهرم واسه ...

ببخشید شرمنده هرکسی یک شرایط داره منم بدترین شرایط رو دارم پدرم رو تازه از دست دادم دو ماهه مجبور شدم مادرم رو بیارم شهر خودم به هزارو یک دلیل و...

ببخشید شرمنده هرکسی یک شرایط داره منم بدترین شرایط رو دارم پدرم رو تازه از دست دادم دو ماهه مجبور شد ...

من قصد توهین نداشتم فقط خواستم ببینم شماهم مثل منی یا نه تا خودمو یکم آروم کنم

من قصد توهین نداشتم فقط خواستم ببینم شماهم مثل منی یا نه تا خودمو یکم آروم کنم

توهین نکردی که من فکر کردم شوهر نکردی😁سوءتفاهم شد ببخشید 

چند روز دور باشی بعد پیش هم باشید بهتره

توهین نکردی که من فکر کردم شوهر نکردی😁سوءتفاهم شد ببخشید  چند روز دور باشی بعد پیش هم باشید ب ...

اشکال نداره عزیزم منم بد پرسیدم بازم شرمنده گلم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩

2706