2737
2739
عنوان

راسته میگن اونایی که قد کوتاهن تو دل برو تر هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4815 بازدید | 269 پست
کاملا مزخرف میگی. البته با احترام به نطرت عزیزم😊🙏

حتمادرازی انقدر ناراحت شدی ادمای دراز هم جذابیت خودشون رو دارن خودتو ناراحت نکن زنای گنده زور بازوی خوبی دارن حتی شوهراسون رو کتک میکنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتمادرازی انقدر ناراحت شدی ادمای دراز هم جذابیت خودشون رو دارن خودتو ناراحت نکن زنای گنده زور بازوی ...

خداروشکر اونقدری که قدت کوتاهه فکرت و شخصیتت هم کوتاهه!! انقدر عقده ای نباش خواهشا😂 کاملا شخصیتتو نشون دادی با این کامنت. اتفاقا خوبه که کوتاهی زور شوهرت بهت میرسه عینه س گ ازش کتک میخوری!

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
پسرای قد بلند میرن سمت دخترای قد بلند .پسرای قد کوتاه ناچارا میرن سمت دخترای قد کوتاه . ولی دخترای ق ...

خیلی خوب گفتی واقعا

از نظر منم اصلا و ابدا مردای قد کوتاه جذاب نیستن و تاحالا ندیدم کسی بگه دوست دارم شوهرم قد کوتاه باشه!!

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
2728
خداروشکر اونقدری که قدت کوتاهه فکرت و شخصیتت هم کوتاهه!! انقدر عقده ای نباش خواهشا😂 کاملا شخصیتتو ن ...

واقعا خودت فهمیدی چی گفتی؟

از کجا میدونی شوهر دارم و کتکم میزنه ؟ کاش به جای قدت ی کم مغز داشتی بعدم س گ خودتی

2738
مثلا ۱۸۰ درازه! 

من دوستم180 بود اگر هیکل خوب و ظریف باشه خیلی عالیه این قد پسرا تو.کفش بودن همش

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بنظر من همه خانوماتو دل برو و جذابن فقط باید از راهش وارد بشن و بزرگترین جذابیت شخصیت و ادب یه بانو میتونه باشه، ولی اگر بخوایم قدو ملاک قراربدیم تناسب خوبه یعنی یه بانوی170سانتی 

مردهای قد بلند گرایششون بیشتر به خانوم های قد کوتاه هست 

اما مردهای با قد متوسط خانومایی با قد بلند

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

من170قدم ولی هرچقدرهم بلندتر بودمدوست داشتم خیلی خوبه 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
کاملا بستگی به تناسب اندام داره و اصلا نمیشه گفت قدبلند بهتره یا کوتاه، مهم نیست قدبلند باشه یا کوتا ...

گلم هم 155خیلی کوتاهه هم175خیلی بلند،163تا170تقریبا استاندارد میشه برای خانمها

2706