2733
2739
دوماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااه؟چخبره من بعد سه هفته اگ نرم داغون میشم ..... ...

جریان کروناست و خطر مرگ

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره قشنگ شده😁

مبارکه عزیز ☺خوب شدکه ژیلت نکشیدی

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
حالا دیگه همه از دم آرایشگاه نمیرن و خودشون بند میندازن مثل حریان آرایش نکردن خانومای نی نی سایته ( ...

مگه لزومی داره دروغ بگن ؟؟ جام طلا میدن؟؟؟

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  

شماها چجوری میری آرایشگاه من از برج ۱۲ اصلا نرفتم باردارم همسرم نمیزارن برم بخاطر کرونا 😏یه سوال هم داشتم میگم میشه ماه آخر بارداری مو را رنگ کرد کسی اینکارو کرده خطری نداشته؟

2740
منظورم اینه توخونه مرتب کنه منم ارایشگاه نرفتم از اسفند ک کرونا اومد خودم اصلاح میکنم ابروهامم مرتب ...

اره دیگه همین کارو میکنیم. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706