2733
2739
خوبی عسلی 😊😙

فدا مدا😍😚😚میگم این دیروز میکفت ۲۱  سالشه الان میگه ۲۶

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین

استارتر رو میگی؟ 

لاتجسسوا 😊 تجسس نکن تو کارای بقیه ..به ما چه آخه .شاید دلیلی داره سنش رو اینطوری گفته 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دستت رو بده من بیا بریم ازیجا و کاری به کار بقیه نداشته باش

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
استارتر رو میگی؟  لاتجسسوا 😊 تجسس نکن تو کارای بقیه ..به ما چه آخه .شاید دلیلی داره سنش رو ای ...

چه  دلیلی؟؟ بدم میاد از دروغ😐😒

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین
2728
دستت رو بده من بیا بریم ازیجا و کاری به کار بقیه نداشته باش

باچه عشقولیم 😍😃😃😃😘

خیلی محترمانه برو بهش بگو میشه باهم صحبت کنیم ببرش کافی شاپی جایی 

پیشنهاد خواهرانه تحت هیچ شرایطی واسطه قرار نده کسیه حوصله توضیح ندارم ولی 90 درصد مواقع گند میخوره به قضیه به دلایل مختلف خودت صاف و پوست کنده بگو

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

چن سال پیش،یکی افتاده بود دنبالم از دانشگاه مون، بعد که فهمیدم دنبالمون اومد جلو گفت قصدش ازدواجه و شرایطشو،شماره خونمونو میخواست واسه خواستگاری اینا، اما چون قبل من دوتا خواهر بزرگتر داشتم،

وقتی یکم افتاد جلو،از یه طرف خیابون رفتم اونطرفش،برگشت دید نیستم.کلی گشت.

اونقدر ناراحت شدم،اما چاره ای نداشتم.آخرای امتحانامون بود،دیگه ندیدمش.

البته اینم بگم که بازم چندین بار مورد مشابه این تکرار شد،اما من بخاطر شرایطم قبول نکردم، حالا که گیر یه آدم نفهم افتادم فکر میکنم شاید دل یکیشونو شکستم که اینجوری شده.

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2738

ایشالا بهت بله بده 💖

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین