2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راهکارمون اینه ک طفلک دختره مرد زندگیش  عضو سایت زنونه  است از الان

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2738
الهی ک خوشبخت بشی قشنگ محترمانه صداش کن بگو باهم خرف بزنیم امرخیردارم بعد ی جای اروم و فضای خوب بدون ...

اگه حاضر نشه بیاد چی؟ (بخاطر حیا و جو دانشگاه) 

من نامزدم 

در طول ترم یک به بهونخ مختلف میومد با هم صحبت میکرد 

بعد اخر امتحان های ترم یک بود یه پیام داد و حرف دلشو زد 

منم ردش کردم 

پیام بی نهایت محبت آمیزی بود البته نه چندش ببشتر از  حال و احوالش  در زمانی ک من در جریان نبودم و هدفش گفته بود

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !

بشین سرجات 😐 با دله و روحه دختر بازی نکن میخای بری خواستگاریش لازم نیس ادا اطفار دربیاری نامحسوس بیوفت دنبالش خونشونو پیدا کن مادرو بفرست با مادرش بحرفه خدا زلیل و گرفتاره عالن و اخرت کنه مردا و مسرایی که به دل و زندگیه دختر جماعت بازی میکنن به خاک سیاه بیوفتن کثافتا

راهکارمون اینه ک طفلک دختره مرد زندگیش  عضو سایت زنونه  است از الان

✌🤞میخوان باردار بشن

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2706