2737
2734

یکی اون خانومی ک میگفت دوس پسرم ماهی 3یا 4میده 

بگو خانوم جان شما ب دوس پسرت چی میدی 😂😂😂😂😂😂

یکیم اونایی ک ماهی خدای تومن و اینا میگیرن 

حالا من نظر و عقیده ام اینه کسی ک پولداره جار نمیزنه ک ماهی اینقد شوهرم میده 

اونیم ک صد ریخته ب حسابت از عید تا حالا گفته خرج کن تموم ک شد بهم بگو عاشقتم لعنتی 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب حالا تو چرا داغ کردی؟

خخخ اسی رو ولش،ناموسا تو چرا بهت برخورده؟  نکنه جز اون سه تایی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
خب حالا تو چرا داغ کردی؟

حرص میخورم خب 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2738
خخخ اسی رو ولش،ناموسا تو چرا بهت برخورده؟    نکنه جز اون سه تایی

والا من هر چی پولدار دیدم دور و برم اینقد ساده و خاکین ک اگه تو خیابون ببینیشون اصن شاید فک کنی جز دسته متوسط رو پایینن 

ب واسطه شغل پدرم خیلی با پولدارا سرکار داریم 😂😂😂

والا من هر چی پولدار دیدم دور و برم اینقد ساده و خاکین ک اگه تو خیابون ببینیشون اصن شاید فک کنی جز د ...

اره ،هیچکس نمیاد اینجا جار بزنه که اره ما خوب پول در میاریم ،مخصوصا که نصف بیشتر جامعه تو خط فقرن

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
والا مثالش من چیزی نگفتم بیان بریزن سرم😂یا از همه مهمتر دوس ندارم کسی دلش ب درد بیاد هرکی داره واسه ...

باباپولدار 😂😂😂😂😂😂😂

2706