2733
2734
عنوان

بعضیا فک میکنند ما خریم 😕😕😕😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 52 پست
من هیچوقت ادای کسی و درنیاوردم  ادم خوبیم نیستم نه قدیسم نه شیطان  ولی در این زمینه اخلاق ...

امیدوارم تاوانشو ببینم و ی نفر بهم 100میلیون بده 😂😂😂😂😂😂😂

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگ نداره بیشتر از این

پس سه تومنازش کم کنه بشه چهل 

من ب رند بودن خیلی حساسم 😂😂😂😂😂

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2731

من با اینا کار ندارم 

من به واسطه ی شغلم با لوازم خانگی ها زیاد سر و کار دارم

واس ی پروژه از اروپا جنس میاد واس یکی میبینی میگ یخچالم تا ۶ تومن باشه ولی خونم قشنگ چیده شه نقص های اشپزخونم به چشم نیاد تا کامل کنم اشپزخنرو 

بعد یسریا میان میگن جنس ایرانی بده ؛ پولایمبلشو بزاره یخچال خارجی بخره وای جنس ایرانی من همه ی جهازم الجی و بوش 

بابا من میدونم شما دارید خب ؛ من میدونم بوش خداس ؛ ولی پول نیس تی دست مردم 

کل جهازش میشه ۶۰ تومن یخچالی ک شما امر میکنی فقط ۵۰ تومنه 

اقا میدونیم شما لاکچرید 

شما براتون ۵۰ تومن پولی نیس 

ولی خیلیا تلاش میکنن یه عمر تا اون ۶۰ تومن جور شه ک بتونن جهاز بخرن 

تازه با هزاری من من کردن میکن رنگ و لعاب بده ک چشمگیر شه ک کمبودای جهاز توی چشم همچین قشری نیاد 😏😏😏😏

طراح داخلی و دکوراتیو . @karostudioo
والا من هر چی پولدار دیدم دور و برم اینقد ساده و خاکین ک اگه تو خیابون ببینیشون اصن شاید فک کنی جز د ...

تو پولدارای خاصی رو دیدی

وگرنه اکثرشون با شاه فالوده نمیخورن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2740