2737
2739
عنوان

خانوما چرا نمیخوابین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1779 بازدید | 235 پست
کلا خانمها زود عکسالعمل نشون میدن زود جبهه میگیرن ذاتی هست یک سری رفتارها. 

شما رابطت با خانمتون چطوره ؟ ب نظرت خانمتم اینجوریه اگر آره  من دیگه حرفی ندارم اینجا پر از امثال خانم شما  بیشترشونم از شوهراشونودلشون خونه    انتظار گلریزون برای مردا تودسایت رو نداشته باشین  البته من با وجود مردا مشکلی ندارم  چون شوهر خودمم تو سایت میاد گاهی و خواننده خاموشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونی ک کار میکنه کیه؟

کلی گفتم 😕

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             
2728
البته ببخشیداا

خواهش میکنم ، خدا ببخشه🌷

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             

خیلی راحت خوابیده بودم یه دفعه برق رفت🙇😕😩😦

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن
شما رابطت با خانمتون چطوره ؟ ب نظرت خانمتم اینجوریه اگر آره  من دیگه حرفی ندارم اینجا پر از امث ...

خانم زیاد غر نمیزنه😂بهش مجال نمیدم اصلا سرکوب مکنم ِغر زدن. مردا هم خصوصیات خاص خودشون دارن دیگه

دل آرامی که داری دل در او بند.دگر چشم از همه عالم فروبند
چی بگم والا🤦‍♂️ کارایی که من بگم من جنایی میشه ، خون شوهرتون میوفته گردنم😂

خوشبحال شما مردا حداقل اسم مرد روتون هست برد کردید  ما زنها همیشه بهمون گفتن ضعیفه  گاهی از اینکه حتی از خونه برم بیرون میترسم  کاش مثل شما آزاد بودییم  

2738
خوشم میاد با قوانین خانما  و با رعایت تمام اصول و پایبندی ب عقاید وحفظ شئونات نی نی سایت آشنا ه ...

خیر اخلاقم اینه و کلا ادم رکیم😅

معتقدم وقتی خودم احترام خودم رو نگه دارم قطعا دیگرانم احتراممو نگه میدارن

چی بگم والا🤦‍♂️ کارایی که من بگم من جنایی میشه ، خون شوهرتون میوفته گردنم😂

ارزشش ونداره بخوام به خاطر اون بیوفتم زندان

وگرنه خوب بلدم چیکارش کنم طلاقم ومیگیرم

راحت میرم پی زندگیم اونم زیادطول نمیکشه

ایدزی چیزی میگیره میره به درک

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
سپاس از شما🌹 برای بعضی ها سخته خودمم نمیدونم چرا اما من با اینکه یه کشور بین خودمو خانوادم فاصله ...

خدا برای پدر ومادرتون حفظتون کنه🙏

همه عرضیاتون قبول دارم چون خودم هم این فکرای میکنم ،ودیدم وتجربه دارم زندگی باخانواده چ مشکلی های فراوان واسه دوطرف ایجاد میکنه ولی متاسفانه طرز شهر ما قدیمه تا بیاد عوض بشه نسل ما منقرض شده

بعد یه سوال دیگه کسی میخواد بجای مراسم تشریفات ازدواج بره مکه چرا به غرور مرد برمیخوره این مشکلش کجاست وقتی دختر به پسر اینو میگه چرا درک پسر انقد سخته میشه شما بعنوان یه مرد دلیلشو میدونین؟

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

پریود شدم و از درد خوابم نبرد 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
2706