2733
2734
عنوان

خانوما چرا نمیخوابین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1779 بازدید | 235 پست
من‌منتظرم ۸ بشه برم‌خونه بخوابم😂زنمم غر نزنه سختمه

انگار خانومت خیلی غر غروئه نه🤣🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من‌منتظرم ۸ بشه برم‌خونه بخوابم😂زنمم غر نزنه سختمه

ببین دوتا پنبه بزار تو گوشات راحت بگیربخواب

امتحان شده جواب میده😁

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
یه چیز میگمو میرم چون شیفتم تموم شد دیگه 😃 چرا مردا یه جوری شدن انگار از همه مردا میترسم من چادریم ...

خسته نباشید🌷

والا اگه خودم میتونستم همینو تو گوش همجنسام فرو میکردم

یه خلاصه کلی از حرفم بخوام بگم اینکه ، خودم ناموس دارم و "دست بالای دست زیاده" پس به ناموس کسی چشم بد ندارم تا کسی به ناموسم چشم بد نداشته باشه

من خیلی رو مسئله شعور و فرهنگ حساسم و همه اینایی که شما میگید به شعور و فرهنگ ادم برمیگرده 

و قطعا خیلی بدم میاد از اینکه کسی به ناموسم تو خیابون بد نگاه کنه یا تیکه بندازه و وقتی خودم دوست ندارم کسی ناموسمو اذیت کنه ، شعور و فرهنگم اونقدر هست که ناموس کسیو اذیت نکنم خدایی از اینجور مردا خیلی بدم میاد حس خود تحقیری بهم دست میده 

والی متاسفانه بعضی از مردان امروزه رو نمیشه کاریشون کرد و از کنترل بنده خارجه🤕

متاسفم برای این قضیه🌹🙏🤦‍♂️

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             
2731
ببین دوتا پنبه بزار تو گوشات راحت بگیربخواب امتحان شده جواب میده😁

پنبه نمیخاد اون باید بزار خروپفام نشنوه. برم خونخ بخوابم ک شب لااقل چرت نرم یکم شعور داشته باشم😂

دل آرامی که داری دل در او بند.دگر چشم از همه عالم فروبند
دقیقاا من با جمله آخرتون موافقم قبلن مطرح کردم اما امان از فکرهای پوسیده ودهن بین، مرسی از لطفتون ک ...

انشالله که حل میشه ، بسپارید به خدا

خواهش میکنم ، وظیفه بود 

ممنون از شما🌹🙏

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             
میگم دنتول بزار رو یه ذره پنبه و بزار رو دندونت اولش یکم درد میگیره ولی بعدش خوب میشه یه قرص ژلوفنم ...

واااای دیشب خیلی بد بود، بخدا چهار بار دنتول زدم اصلا فایده نداشت 

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
2740
ژلوفن یا بروفن یا استامینوفن کدعین نداری؟ نشاسته بذار رو دندونت  مسواک بزن آب نمک قرقره کن

نشاسته خوبه؟نمک زدم ،دنتولم چهار بار زدم، دیشب تا ۶بیدار بودم😔😔

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
پاشو همین الان برو داروخونه نوافن بگیر و در اسرا وقت برو دندونپزشکی نمک بدون آب برای لثه بده

اره بعد از ظهر میرم بیرون میخرم، خیلی اذیت شدم دیشب

دردش زده بود به سرم