2733
2734
عنوان

چی باعث اعتماد به نفس و عزت نفس میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 43 پست
نه لازم نیست، شما فرض کن علم پروفسور سمیعی رو داشته باشی(چیز عجیب غریبیم نیست وقتی ایشون تونسته بقیه ...

آفرین ، دکتر سمیعی مال چند دهه قبل و جزو نوادر هستن

ولی خدا به سر شاهده که بعنوان یه ایرانی غربت نشین که بیشتر از ۷۰ ٪ عمرم رو خارج از ایران بودم ، بیشتر از صد مورد شاهد اومدن جوونای فارغ التحصیل از شریف و .. هستم که با جیب خالی میرسن اینجا و تو رستوران کار میکنن و سالها به همین نحو ادامه میدن و بقول خودشون اگه ساپورت مالی اولیه رو داشتن میتونستن مثل خیلی از هم دانشگاهی هاشون که تفاوتشون تو همون پول اولیه و‌کمک خانواده هست ، تو بهترین دانشگاهای کانادا یا امریکا مشغول بشن 

حرف و درد دل زیاده ، جسارت نشه خواستم اضافه بر عرایض شما بگم که با شرایط فعلی تو ایران داشتن پایه و ساپورت مالیه اولیه میتونه کاملا آینده دو تا جوون در حال رشد رو با دو شرایط متقارن رقم بزنه.

ارادت

لنتی بوس بهت اخهههه  من ایرادگیر و سرزنشگر درونتم قبول داره؟یا فقط زبونی میگی؟

قربونت برم من 😘😘😘

من ایرادگیر نداره بدنم اصلا 

دلیل اصلی این اعتماد بنفسم اینه که کلا از خودم ایراد نمیگیرم مگر تو موارد اخلاقی که کار غیر اخلاقی و غیر فرهنگی کرده باشم 👌🏻👌🏻👌🏻

وگرنه کسی که عاشق خودش باشه که نمیاد از بدی های بدبختی هاش برا خودش بگه 

خدایا شکرت😍خدایا شکرت که میتونم حال بقیه و خوب کنم 😍خدایا شکرت که دارمت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم من 😘😘😘 من ایرادگیر نداره بدنم اصلا  دلیل اصلی این اعتماد بنفسم اینه که کلا ا ...

داشتم به دوتا پست اخرت فکر میکردم خیلی خوبه این اخلاق و داری خیلی خوبه ایول واقعا

منم تو ذهنم ازت استفاده میکنم مرسی واسم تایپ کردی 

بهت پیشنهاد دوستی میدم

آفرین ، دکتر سمیعی مال چند دهه قبل و جزو نوادر هستن ولی خدا به سر شاهده که بعنوان یه ایرانی غربت نش ...

عزیزم من گفتم پول خوب نیست؟من میگم علم با خودش پول میاره همون جوون کارگر تو رستورانای آمریکا چهار صباح دیگه فارق التحصیل میشه و میتونه یه زندگی خوب داشته باشه ولی یه جوون تنبل تو ایران ک دنبال کسب علم نرفته و کارش به شریف و تهران نکشیده تکلیفش چیه؟یک عمرررر کارگری نه فقط چند سال برای خرج تحصیل

یکی از اقوام ماهم از بی پولی پدرش دراومده بود ولی همت کرد در حالی ک کار میکرد درسشم خوند مدرک دکتری گرفت رئیس بانک شد و میلیاردر شد و من شاهدم که پارتی و پول نداشت(و علمش براش پول اورد)

ارادت

2728
قربونت برم من 😘😘😘 من ایرادگیر نداره بدنم اصلا  دلیل اصلی این اعتماد بنفسم اینه که کلا ا ...

ابنم بگم با ادمای عوضی و نفهم برخورو داشنی؟بهت بدی کنن یا بی احترامی؟یا هرچی ؟یا...

عزیزم من گفتم پول خوب نیست؟من میگم علم با خودش پول میاره همون جوون کارگر تو رستورانای آمریکا چهار صب ...

جوونایی رو‌ که در رستوران اینجا مثال زدم ، همه فارق التحصیل هستن عزیزم ولی بخاطر نداشتن موقعیت کاریه مناسب زدن بیرون 

نمی‌دونم به هر حال شما که احتمالا ایران هستین بهتر از من دید دارین رو این قضیه ، 

خوشحال شدم از هم صحبتی با هاتون 🙏🙏🙏

داشتم به دوتا پست اخرت فکر میکردم خیلی خوبه این اخلاق و داری خیلی خوبه ایول واقعا منم تو ذهنم ازت ا ...

فداتشم من آجی جونم 

این افتخار و نصیبت میکنم و دوستیت و قبول میکنم 😁😁😁😁

جوونایی رو‌ که در رستوران اینجا مثال زدم ، همه فارق التحصیل هستن عزیزم ولی بخاطر نداشتن موقعیت ...

آفرین موقعیت کاری برای کیه؟کسی که "علم" داره

منم یه تایمی خارج از ایران زندگی کردم عزیزم پس صفر نیستم تو این قضیه و فرق دانشجوی دارای علم رو با صرفا دانشجو میدونم

منم همینطور موفق باشید❤

2738
ابنم بگم با ادمای عوضی و نفهم برخورو داشنی؟بهت بدی کنن یا بی احترامی؟یا هرچی ؟یا...

آره تا دلت بخواد 

منم در کمال احترام جوابشون و میدم و میشونمشون سر جاشون 

ساکت نمیمونم که ذهنم بخاطر حرفای یه عده نفهم درگیر شه 

اما بیشتر سعی میکنم که شرایطش پیش نیاد که کسی بخواد بهم بی احترامی کنه 

آفرین موقعیت کاری برای کیه؟کسی که "علم" داره منم یه تایمی خارج از ایران زندگی کردم عزیزم پس صفر نیس ...

آرزوی قلبیه منه که همینجوری که میفرمایین باشه و هر کس که در ایران علمش بیشتره ، تو جایگاهی که لیاقت و علمشو داره ، خدمت کنه 

با اجازه 🙏

خیلی موافقم باهات اما فکر نمیکنی اعتماد به نفس نداشتن ار یه مشکلی میاد مثلا یه نقطه ضعف ظاهری یا رفت ...

سلام ، عزیزم من یه گروه درست کردم برای اینکه بهم کمک کنیم و رو عزت نفسمون کار کنیم ، و کارهای روزانه ای که برای خودمون انجام میدیم رو تو گروه بگیم ، اگه دوست داشتی بیا ، آیدی تلگرامه
@ezate_nafsss

که با این درد اگر در بند درمانند ، در مانند
قربونت برم من  من و بکن الگوی خودت همه چی حل میشه 😂

سلام ، عزیزم من یه گروه درست کردم برای اینکه بهم کمک کنیم و رو عزت نفسمون کار کنیم ، و کارهای روزانه ای که برای خودمون انجام میدیم رو تو گروه بگیم ، اگه دوست داشتی بیا ، آیدی تلگرامه
@ezate_nafsss

که با این درد اگر در بند درمانند ، در مانند

عوامل زیادی تاثیر داره

عزت نفس بسیار عمیق تر و مهم تر از اعتماد به نفسه 

بنظرم حتما این ویدئو یوتیوب رو ببین

50 روش افزایش عزت نفس رو یاد داده که چند تاشم بکار ببندی مثل من نتیجه می گیری

https://youtu.be/uxmiq4ZThdk

حاشیه هم نمیره و سریع میره سر راهکارها

توی گوگل هم سرچ کنی ( عزت نفس نوروزی آکادمی ) برات میاره

اینم کانال تلگرامشه

https://t.me/norouzi_academy

و حداقل هفته ای یکبار مرورش کن تا کم کم تغییر کنی 😊