2737
2739

چه چیزی باعث میشه حس خفن طور داشته باشید نسبت به خودتون؟(پول،خاتواده،ظاهر ،تحصیلات،صحبت کردنتون و اطلاعات عمومیتون؛ من فکنم همش شما چی دارید بگید؟هنر و مهارتی که بلدید؟

تعداد رای : 17
نظرسنجی
پول
5
29%
ظاهر
4
23%
خانواده
4
23%
تحصیلات
4
23%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو نظر سنجی هیچ کدوم و انتخاب نکردم 

چون بنظرم مهم ترین گزینه اینه که خودم خودم و دوست داشته باشم 

عاشق خودمون باشیم 

خیلیا هستن بهترین خانواده و دارن اما اعتماد بنفس ندارن 

خدایا شکرت😍خدایا شکرت که میتونم حال بقیه و خوب کنم 😍خدایا شکرت که دارمت😍
2731

من خودم پول ندارم 😂اصلا ها 

قیافه ام معمولی

تحصیلاتم فعلا دانشجوم 

خانوادمم خوبن 

اما اعتماد بنفس دارم خفن طور 

یعنی دیگه شده اعتماد به سقف انقد زیاده ها 

مهم ترین دلیلشم اینه که خودم و باور دارم میدونم به هر چی بخوام میرسم و توانایی هام خیلیه

من تو نظر سنجی هیچ کدوم و انتخاب نکردم  چون بنظرم مهم ترین گزینه اینه که خودم خودم و دوست داشت ...

خیلی موافقم باهات اما فکر نمیکنی اعتماد به نفس نداشتن ار یه مشکلی میاد مثلا یه نقطه ضعف ظاهری یا رفتاری؟

2738
من خودم پول ندارم 😂اصلا ها  قیافه ام معمولی تحصیلاتم فعلا دانشجوم  خانوادمم خوبن  ...

میگما چی باعث شده انقد اعتماد به تفس پیدا کنی؟تریف بقیه؟مقاله خوندن؟یا موفقیتات چی اصل کاری بوده؟یا همش؟

خیلی موافقم باهات اما فکر نمیکنی اعتماد به نفس نداشتن ار یه مشکلی میاد مثلا یه نقطه ضعف ظاهری یا رفت ...

نه تنها مشکل روحیه 

چون طرف خودش و باور نداره 

وگرنه خیلیا هستن از هر نظر داغون اما اعتماد به نفس دارن مثال زدنی و به هر جایی بخوان میرسن چون به خودباوری رسیدن و نشستن غصه ی نداشته هاشون و بخورن 

اصلی ترین چیز خانواده است که تونسته باشه اون عزت نفس و اعتماد بنفس رو از کودکی در تو پرورش داده باشه

نتونسته باشه چی کار کنم خودم در خودم پرورش بدم؟

علم با خودش پول میاره ؟؟؟ تو ایران ؟ جسارتا اشتباه یا جابجا نفرمودین ؟؟😉😉

عزیزم وقتی تو علم یه چیزی رو داشته باشی همممه جا میخوانت ایرانم به جایی نرسی بقیه کشورا چندتا چندتا برات دعوت نامه میفرستن(منظورم تحصیلات و مدرک دانشگاهی نیست)علم قطعا با خودش پول میاره

2706