2733
2739
عنوان

کیااز برخوردای اول باقوم شوهرشون ناراضی ان

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 70 پست
روستایی خیلی زرنگ و سیاست دارن  بلدن چیکار کنن مث ما نیستن که بی سر زبون باشن  مث جاری من ...

جاری منم همینطوره.خیلی چی بلده.کار با روستا وشهری ندارم.ولی اینک دخترای روستایی زرنگن وسیاستشون زیادا راست میگن.جاری منم دخترروستایبه.خیلی از من بیشتر بلدا وسیاست داره.یه تیپایی میزنه.ولباسایی میپوشه.همش تو بازار درحال خریدنه.

بعضیا خیلی خوبن بعضیا ن من دیدم ک میگم بهت

من برعکسشو دیدم تا الان مادرشوهرم و جاری هام روستایین بیا ببین چ کلاسایی الکی میزارن انگار از اول بزرگ شده لواسانات بودن😁دلم میخواد به مادر شوهرم بگم برو خرت و بچرون اومدی تو شهر جو گرفتت

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از الان سعی کن رفتارت عوض کنی وگرنه تا آخر عمر باید از درون حرص بخوری!!! مطمئن باش جارهات نمی گن مه ...

بز عکس دیشب خونه مادرشوهر بودیم جاری چهارپنج ساعت تو آشپزخونه مادرشوهر غذا درست میکرد ، وقتی خواهرا باشن دست نمیزنه ب غذا درست کردن ،سالادم درست کرد سفره روهم پاکید  منم ظرفاشو شستم فقط خودمون دوتا جاری بودیم 

2728
همیشه مشغول سفره میشم ک یکی بره بشوره ، اینبار برااولین بار بود ک خواهرشوهرم ک غذادرست کرده بود و یک ...

واچ پرو.معلوم قشنگ رودادی بهشون ک ازت توقع داشته وگرنه رک نمیگفت نمیخوادسفره پاک کنی بروکمک😑اگ ازاول کارکمتری میکردی الان براهمون سفره پاک کردنتم ذوق میکردن کم کم عوض کن شیوه اتو

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
اسي جان عزيز  منظورت از يكي در ميون چيه؟ مثلا ميگي يكي در ميون ظرف ميشورم؟

اره گلم یکی درمیون ظرف میشورم یادسمال میکشم سفره رو ، پهن وجمع کردن سفره ام معمولا یکی شو کمک میدم 

همیشه مشغول سفره میشم ک یکی بره بشوره ، اینبار برااولین بار بود ک خواهرشوهرم ک غذادرست کرده بود و یک ...

اصلا چه معنی داره هم می خوان مهمونی هاشون به راه باشه هم می خوان از خودشون مایه نزارن!!!  

من کلا این مواقع می رم تو آشپزخونه می پلکم!!!  سبزی ها رو می زارم تو یخچال  ظرف ماست خالی می کنم  استکان چای آماده می کنم!!   خودم چند بار تا حالا گفتم از ظرف شستن خوشم نمیاد!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
جاری منم همینطوره.خیلی چی بلده.کار با روستا وشهری ندارم.ولی اینک دخترای روستایی زرنگن وسیاستشون زیاد ...

خریدنشون به کنار کلاسایی الکی و لهجه های الکی که میان منو کفری کرده ....جاریم میگفت دانشگاه اینجا اینطوره و اونطوره منم گفتم برو دانشگاه روستاتون درس بخون عزیزم...روستاهای در پیتی بزرگ شدن نمیدونم به چی مینازن 

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
2738
واچ پرو.معلوم قشنگ رودادی بهشون ک ازت توقع داشته وگرنه رک نمیگفت نمیخوادسفره پاک کنی بروکمک😑اگ ازاو ...

عمل کیست داشت ، خسته شده بود برنج وخورش گزاشته بود ، جاری هم تنها بود بایه عالم ظرف ، نمدونم شاید حق بدم شاید نه

بز عکس دیشب خونه مادرشوهر بودیم جاری چهارپنج ساعت تو آشپزخونه مادرشوهر غذا درست میکرد ، وقتی خواهرا ...

خوب وقتی دو تا جاری هستید و اون انقدر کار کرده نمی شه ظرف نشست!! منم باشم می رم می شورم!!  یه جور احترامه!!

حرف من برای مواقعی هست که دیگران بخوان از زیر کار دربرن و کارها رو بخوان سر یکی دیگه آوار کنند!!!

بعدش سعی کن زیاد نری که انقدر هم مجبور به مهمون داری نشی!!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
عمل کیست داشت ، خسته شده بود برنج وخورش گزاشته بود ، جاری هم تنها بود بایه عالم ظرف ، نمدونم شاید حق ...

استارترجان آخرش بنظرخودت حق میدی بهشون ک ازت متوقع باشن یانه؟

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
2706