2733
2739
عنوان

کیااز برخوردای اول باقوم شوهرشون ناراضی ان

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 70 پست
عزیییزم🥰🥰🥰 وجود خودتون سرشار از ارامش هست که اینجور دریافت کردید. من به یه چیزی اعتقاد دارم اونم ...

فداتشم من اصلا نمتونم بشینم یکی ک خستست کارکنع ، البته شده ک طرفم قدر ندونسته ولی باخودم میگم تاکی واس کارمون سیاست ب خرج بدیم ک کسی سوارمون نشه پس دلمون چی میشه ، این جاری خیلی باسیاسته ، فقط برامادرشوهز کارمیکنه ، 

کار درستی نکردن جاریتون که به خستگی یه ادم توجه نکردن .  کار بسیار درست رو شما انجام دادید. ا ...

مادر شوهرما وقتی خونشون میرفتیم ظرفارو میشتستیم یکم وقت میشد همه رو میریخت تو ظرفشویی باز خودش میشست ما هم الان خونش میریم دست به هیچی نمیزنیم مگه بیکاریم بشوریم دوباره بشوره تازه جلو خودمون اینکارو میکرد نمیذاشت بریم خونه بعدا بریزه بشوره

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فداتشم من اصلا نمتونم بشینم یکی ک خستست کارکنع ، البته شده ک طرفم قدر ندونسته ولی باخودم میگم تاکی و ...

دلها دست خداس ، بی برو برگرد . با انگشت اشاره ی خدا قلبها زیر و رو میشه ، یه روزی چنان خیر و برکت این محبت های بدون توقع تون رو میبینید که بال درمیارید . من جاری شما رو نمیشناسم اما اگر داره برای مادرشوهر فقط فیلم بازی میکنه برای گول زدن ، میگم نیت واقعیشون رو نه من میدونم و نه شما ، اما اگر صرفا برای گول زدن هست دقیقا از ناحیه ی همون مادرشوهر متضرر میشه بدون ذره ای تردید.شماهم به اندازه ی معقول خودتون نه کمتر و نه بیشتر محبت کنید و مطلقا باجاریتون مقایسه نکنید . حضرت زهرا میفرمایند بین خودتون و خدا رو اصلاح کنید تا خدا بین شما و مردم رو اصلاح کنه . نیت کنید کارهاتون توی خونه مادرشوهرتون فقط برای رضای خدا باشه اونوقت دیگه خداس که مدیریت روابط شما و خانواده همسرتون رو به دست میگیره .

معنی این حرفم این نیست که برید اونجا و دااائم در حال کار کردن باشید نه اصلا ، خیلی معقول و به اندازه.

سلام😊 
مادر شوهرما وقتی خونشون میرفتیم ظرفارو میشتستیم یکم وقت میشد همه رو میریخت تو ظرفشویی باز خودش میشست ...

عزیزم ، همیشه استثنا هست اگر وسواس هست و دلش نمیخواد این کار رو بکنید ، خوب کمک تون اینجا این هست که به خواست خودش عمل کنید. زندگی ها و تعاریف و احوال هر خانواده با خانواده ی دیگه فرق میکنه ، مثلا شما میتونید محبتتون رو با فلان کار دیگه نشون بدید . ولی ابراز محبت و لطف ضروریه ، حالا دیگه شیوه ش برای هر کی متفاوت هست

سلام😊 
2728
دلها دست خداس ، بی برو برگرد . با انگشت اشاره ی خدا قلبها زیر و رو میشه ، یه روزی چنان خیر و برکت ای ...

آدم بدی نیست جاری ولی سیاستمداره شایدم نیتش کمک ب پیرزنه،نمدونم ، 

مثلا من خیلی دوست داشتم حالا ک دخترش شهرستانه و دختردیگشم کاربکنیم نیست برم کمکش شصتوپنج سالشه ، یکم پادرده ، اما همسرم نمیزارن ، میگن شما جرات اینکه بایستی جلوشون باجسارت  وقتی وظیفت قلمداد کردن ونداری ونمیخواد بری کمک ، ولی دلم میخواست کمکشون بدم

خوب خانم نازناری به این فکر کن همه عقل و شعور دارن میان بقیه تاپیکاتم میخونن،،شما بالاخره ناز نازی جلوه دادی یا مسئول و کاری؟؟عقده دارید تاپیکا متفاوت میزنید؟

اول که طبق حرفای اون تاپیکت بخوام چواب بدم خودت گفتی خیچ کاری نمیکنی!که دورغ

خودت گفتی به شوهرت میگی غذا  برداره و اونا ناراحت میشن،،حق دارن من بودم در جا له میکردم تو و شوهرت

اگر قوم شوهر نمیخواین عداشم نخواین بشینید تو خونه های خودتون بزارید اونا با دل خوش مهمونیاشون بدن

شما توقع داری مادرشوهر برات کار کنه،بچت نگه داره،هوسی بارداری بهت بده؟؟مگه اسگله

ریپ کنی نی نی یار صدا میکنم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
فداتشم من اصلا نمتونم بشینم یکی ک خستست کارکنع ، البته شده ک طرفم قدر ندونسته ولی باخودم میگم تاکی و ...

منم جاریم هم برا مادرشوهر هم خونه خواهرشوهرا جاش تو آشپزخونست مگه صداش کنن بیاد پذیرایی کنه!

فقط واسه من کار نمیکنه😬

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
خوب خانم نازناری به این فکر کن همه عقل و شعور دارن میان بقیه تاپیکاتم میخونن،،شما بالاخره ناز نازی ج ...

خخ تو مث خواهرمی عروسمون چنان له کرد الان از همه بیشتر کار میکنههه

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2738
خخ تو مث خواهرمی عروسمون چنان له کرد الان از همه بیشتر کار میکنههه

شما تاپیک اخر ایشون بخون

دلت میخواد له کنی،،من اونجوری که فکرش بکنید نیستم ولی احنرام احترام میاره

اول که تاپیک اخرش کلا مخالف بقیه تاپیکاش هست دوم که توهم کلا ایشون

برو بخون اونجا دیپ گرده بود ۴ بار بعد قفل کرده 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
منم جاریم هم برا مادرشوهر هم خونه خواهرشوهرا جاش تو آشپزخونست مگه صداش کنن بیاد پذیرایی کنه! فقط وا ...

مهرانه جون دقت کردم حرفات تناقض داره یبار میگی جاری یبار عروس خاله یبار جاری خواهر و... 

فک کنم خیلی علاقمندی ب بحث کلفتی 😂یجورایی فیتیش داری 

خوب خانم نازناری به این فکر کن همه عقل و شعور دارن میان بقیه تاپیکاتم میخونن،،شما بالاخره ناز نازی ج ...

اولاااا من عین شما بیحیا نیستم ک بی ادبی کنم واین منم ک نینیار وصدا میزنم 

دوما لطف بزرگی می‌کنی چون مدام درحال لینک پخش کردنم براحذف تاپیکام ،یکدفعه خلاص میشم 

سوما ، خاک تو سرت کنن ک نخونده دهن نجستو ب فحش وبی ادبی باز می‌کنی من گفتم سطح توقعات اونا برآورده نمیشه و اصلا زناشون نازنازی نیستن و چندین ساعت کار میکنن ولی من نه 

درحد سفره پاکیدن 

چهارما واقعا کوری ک ندیدی گفتم مادرش اصرار می‌کنه غذاببرین توجوش غذای اونارو نزن گشنه گدا 

پنجمن همیشه گفتم ک وقتی مادرشون تنهان من نمیزارم دست ب سیاه سفید بزنن ، براهمین توقع ایجاد شده وکارمیریزن سرم 

درضمن من نازنازی نیستم گفتم اینطور وانمود میکنم 

گرفتی ؟؟؟؟!پس دهنتو ببند وبااین ک زشت ترین فحشارو دادی توخصوصی ،من میرم  چون چهارتا  اکانت دیگم دارم  😅فقط نینیار تگ کن ک کاربریم لغو شه مرسی 😘فدات