2733
2734
عنوان

کیااز برخوردای اول باقوم شوهرشون ناراضی ان

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 70 پست
نه اینکه فقط ظرف خودت رو!!!  منظورم اینه که زیاد از حد کار نکن!!  اگه تو یه مهمونی ظرف شست ...

منم پایه ثابت نیستم معمولا سه تاییم منو جاری وسطی باخوارشوهرم ،خواهرشوهر بقیه کارارومیکنه ،من یکی درمیون ظرف میشورم وسفره پهن میکنم یادسمال و جمع کردن سفره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلا کمک نمیکنم

دیگه اینجوریم خوب نیست!!!  من بدم میاد از کسانی که میان تو مهمونی می خورن و فکر می کنند بقیه نوکرشون هستند!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
2731
دیگه اینجوریم خوب نیست!!!  من بدم میاد از کسانی که میان تو مهمونی می خورن و فکر می کنند بقیه نو ...

دقیقا ، وقتی سفره پهن میکنم لازمه باز ظرف یاسفره ام دسمال بکشم ؟

جاریت بچه روستا باشه ک چی

روستایی خیلی زرنگ و سیاست دارن  بلدن چیکار کنن مث ما نیستن که بی سر زبون باشن 

مث جاری من انگار از ناف تهرون اومده یه کلاسی میزاره که زن  شاه نمیذاشت 

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
2738
دیگه اینجوریم خوب نیست!!!  من بدم میاد از کسانی که میان تو مهمونی می خورن و فکر می کنند بقیه نو ...

خب بدت بیاد😏😏😏

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
آخه واقعابعدش خیلی کاراوظیفت میشه همه جمعن‌ی جوری دربرو 

همیشه مشغول سفره میشم ک یکی بره بشوره ، اینبار برااولین بار بود ک خواهرشوهرم ک غذادرست کرده بود و یکم خسته و مریض حال بود ، بهم گفت سفره نمیخاد پاک کنی چون می‌دونه من سفره پاک میکنم ک ظرف نشورم  برو کمک جاری بعد خودش نشست تامن نتونم دربرم ، براااین عصبانیم ، چرا نتونستم ج بدم

مشکلم اینه ازاول خودمو خیلی مهربونو کمک بده جلوه دادم ، البته الآنم درحد خودم کمک میدم ولی ناراضیم

از الان سعی کن رفتارت عوض کنی وگرنه تا آخر عمر باید از درون حرص بخوری!!!

مطمئن باش جارهات نمی گن مهربونه می گن خودشیرینه!!  و از همین استفاده می کنن تا کارهای بیشتری بریزن رو سرت!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
2706