2737
2734
عنوان

بچه هاصاحبخونه میخوادبیرونمون کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 115 پست
به خاطر کرونا تا 6 ماه نمیتونه بیرون کنن دولتم داره کمک میکنه به مستاجرا فقط باید قولنامتون کد رهگیر ...

آی دختر باورمیکنی این حرف هارو

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از صاحب خونه سابقم خیلییییییییی ناراحتم خیلی اذیت شدم پارسال که خونه انقد گرون نشده بود اجاره رو ...

صاحبخونه منم باهامون خیلی خوب بود حتی هی میومد ازم نون یا تخم مرغ یا....میگرفت.یهو گفت بلند شین اونم تو زمستون همه جا برف منم اخرای بارداریم بود.شوهرم رفت هرچقدر اصرار کرد گفت میخایم خودمون بیایم پایین.بعد یکم بحثش شد شوهرم باهاش.چن روز بعد نذری داشتن کل محل رو غذا دادن به من که طبقه پایین بودم و باردا. هیچی نداذن.تازه اصلا با من بحثی نداشتن.الان هفت سال گذشته ولی اون ماجرای نذری یادم نمیره

💞I love you, when you call me senorita💞
2731

ما پارسال  ۱۰ میدادیم ماهی ۴۰۰ ماه پیش یهو کرد ۵۰ ماهی ۵۵۰ خلاصه بعد ۳روز گشتن یه خونه ۵۰ متری پیدا کردیم ۵۰ رهن ۲۰تومن هم طلا فروختم جور شد خدا باعث و بانیش رو لعنت کنه گرفتار شدیم 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
ماهمونم نمیتونیم بدیم توبگو۲۰۰تومن...به زور لایارانه ومعیشتی و چندغاز درآمدشوهرم میتونم خونه وسه تاب ...

والا مام آخر هر ماه از صد نفر قرض میکنیم دوباره حقوق میگیره میدیم دوباره سر ماه میگیریم🤣🤣به شوهرم میگم یه باره قرضه رو نده

امروز زن صاحبخونه زنگ زدبم گفت خانم ۴روزدیگه تموم میشه قرارداد خواهشا زودتربلندشین😔😔😔انقدر حس کرد ...

چقدر بی وجدانه 

اسم این جور آدمارو نباید انسان گذاشت 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
2740
قربون دهنت يه نفرينم صابخونه ما رو بكن مال من گيرا نيست 😅

😂😂😂

بخدانفرین بدنکردما گفتم تواین وضع کرونااین همه ماروبردی اوردی ناراحت کردی اندازه ای ک ناراحتم کردی خداناراحتت کنه 😂

ای ک مراخوانده ای راه نشانم بده❤
والا پشت تلفن كه خوب شاخ و شونه ميكشه ميگه ٧ ماه نشستين ميتونم بلندتون كنم  در ضمن تو قولنامه ...

ن غلط کرده طرف چکش تموم میشه یه عددمینویسه امضامیکنه ب عنوان چک میشه استفاده کنی بعد قولنامه بااون همه مشخصاتو میخوادزیرش بزنه زرمیزنه شمارشو بده بشورمش من ازحقوق کمی سردرمیارم😍

ای ک مراخوانده ای راه نشانم بده❤