2737
2739
عنوان

سوال و جواب بورسی

| مشاهده متن کامل بحث + 10365 بازدید | 270 پست
صبا و. شگویا و سمازن بخر

ممنون که اومدی دوباره. من دوشنبه پیش بهپاک و سخوز خریدم چهارشنبه که منفی خورد ترسیدم که بازار داره میره به سمت اصلاح و دیروز فروختم حدود یک ونیم ضرر کردم. به نظرتون صبا و شگویا میتونه ضرر منو جبران کنه اخه پی به ای نسبت به همگروهیاشون بالاست و ارزش بازار بالایی ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقا سینا یه سوال من هنوز خریدی نکردم ده تومن میخوام سرمایه بذارم به نظرتون صبر کنم شهریور بشه بعد از اصلاح بازار سرمایه خرید کنم یا همین روزا خرید بزنم به دید بلند مدت

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2728
تلگرام ندارم متاسفانه

نصب کنید یا یکی از بچه ها که اینجا هست یه پیج درست کنه  معرفی کنه هممون بریم اونجا 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
سلام،ممنون از وقتی ک میزارید،برادرم تو پرتفوی من با پول همسرم ک ۱۱۱ میلیون بود کارکرده از ۲۰ فروردین ...

سودش یکم کم بوده خب، ولی با توجه به اصلاح اردیبهشت، قابل قبوله

حق سبد گردانی یک درصد از سرمایه اولیه بعلاوه بیست درصد سود هست معمولا 

ببخشید ندیدم سوالتونو

2740
سودش یکم کم بوده خب، ولی با توجه به اصلاح اردیبهشت، قابل قبوله حق سبد گردانی یک درصد از سرمایه اولی ...

آره،متاسفانه اصلاح شدید خورد،اکثر سهم هاش بسته میشد ویا معاملات باطل،خیلی ممنون از تون،پایدار باشید

می زند برهم جهان را         هر که یه دل بشکند🍃
خخخخخخ ما چرا اينقد نوفهميم🥴🥴🥴🥴 هي ميتركونن هي باز تاپيك ميزنيم بابا چرا اينقد بيشعورين خو بزا ...

نوفهم  منظورت من بودم فک کنم😀😀😀😀😀

به دو دلیل

من اینستا و تلگرام ندارم

دوم اینکه بعضی از خانومها فقط اینجا هستن

اوکی حتما

ميشه لطفا به من بگيد

نظرتون راجب خريدن سهام تجارت يا پارسيان چي؟

واسه فردا چند تا سهم به من پيشنهاد بديد مممنونم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706