2733
2739

DSM رو برا کنکور چجوری خوندین؟؟ 

میشه درباره نحوه استفاده از دی اس ام تو تشخیص برام توضیح بدین؟؟ 

در تاریخ 9/9/99بزرگترین آرزوی زندگیم اتفاق افتاد💞💌🤲

دوستم بود تعلیقه الان😔

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ینی چی؟؟ 

میخاست ازمون دکتری بده 

الان لغو کاربریش کردن 

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
کتاب تشخیص اختلال؟

چجوری با کدها کار میکنن. یعالمه کد توش هست نمیشه ک اونارو حفظ کرد😕

نمیدونم اصلا اهداف یادگیریم باید چی باشه. نمیدونم چجوری برای خوندش هدفگذاری کنم. 

مثلا آسیب و میخونی تکلیفت معلومه دنبال یادگرفتن چی هستی تو هر بخش. ولی این نه😫

2738
چجوری با کدها کار میکنن. یعالمه کد توش هست نمیشه ک اونارو حفظ کرد😕 نمیدونم اصلا اهداف یادگیریم بای ...

این کتاب حفظ کردنی نیست کاربردیه میزاری دم دستت لازم شدبرای تشخیص بهش نگاه میندازی راهنماست کتاب کنکور نیست ما اصلا اینو نخوندیم واسه کنکور 

میخاست ازمون دکتری بده  الان لغو کاربریش کردن

لغو کاربری یعنی چی؟؟ برای چی؟ گفته بودن اونایی ک کرونا گرفتنو نمیزارن کنکور بدن. ینی اونم کرونا گرفته؟؟ ینی چی؟؟ 

این کتاب حفظ کردنی نیست کاربردیه میزاری دم دستت لازم شدبرای تشخیص بهش نگاه میندازی راهنماست کتاب کنک ...

ولی برا ارشد وزارت بهداشت یکی از منابعه ک وزارت بهداشت روش خیلی تاکید داره. حتی گفته بروز ترین نسخه اشو باید بخونین

لغو کاربری یعنی چی؟؟ برای چی؟ گفته بودن اونایی ک کرونا گرفتنو نمیزارن کنکور بدن. ینی اونم کرونا گرفت ...

عزیزدلم حساب کاربریشو نی نی سایت بست 

نه کرونا نگرفته که 

ولی برا ارشد وزارت بهداشت یکی از منابعه ک وزارت بهداشت روش خیلی تاکید داره. حتی گفته بروز ترین نسخه ...

والا من خیلی وقته گذاشتم کنار فقط علایم تشخیصو باید بدونی علایم مهمه نیاز به حفظ کردن کد نیست

والا من خیلی وقته گذاشتم کنار فقط علایم تشخیصو باید بدونی علایم مهمه نیاز به حفظ کردن کد نیست

اگ اونطوری باشه ام بازم زیاده. ولی فکر کنم بشه با همون آسیب شناسی سر و تهشو هم آورد. 

میدونی ی راهنمای خوندن و استفاده از دی اس ام تو کتابخونه دیده بودم ک از شانس خوبم کتابخونه رو بستن وگرنه مشکلم حل میشد. 

کتابامم اینقد گرون شد ک دیگه اصلا نمیتونم کتاب دیگه ای بخرم.  

عزیزدلم حساب کاربریشو نی نی سایت بست  نه کرونا نگرفته که

آها، خوب خداروشکر کرونا نبود حداقل 😅

2706