2733
2739
عنوان

داستان عجیب شوهرم با عشق قبلیش/ دیوونگیش مونده واسه من😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 99573 بازدید | 889 پست
شماازدواج اولت بود؟آره بابا من اوایل گیر میدادم به شوهرم دوس دختر داشتی یانه بعد گفتم خب چه سوال مسخ ...

نه منم ازدواج دومم بود ولی من تو نامزدی جدا شده بودم حسرت عروسی و لباس عروس موند به دلم حالا فکر کن این عروسی رو هم دیدم که واقعا سنگ تموم گذاشته بود فقط سرویس طلاش برلیان بودن دیگه بقیه اش رو تصور کن.. 

]عزیزم گفتم پدر دختره نذاشته......

داستانت مشابه زندگیه منه،با این تفاوت که همسرم خودش فردای عقد همه چیزو بهم گفت ،گفت بهتره از زبون خودم بشنوی تا فردا روزی کسی از اقوام به نیت بهم زدن آرامش زندگیمون ماجرارو   جور دیگه ای واست تعریف کنه ،همسرم بارها قسم خورده که هیچ چیزی بینشون نبوده و فقط یه عشق کودکانه بوده که وقتی بزرگ شدن متوجه شدن بدرد هم نمیخورن ،دختره با یکی دیگه ازدواج کرده و دوتا بچه داره ماهم یه فرزند داریم ،همسرم بشدت عاشق زندگیمون هست ، نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی من از اون دختر خیلی زیباتر هستم اون فوق العاده لاغر با رنگ پریده و یه شکم کوزه ای شکل داره  خیلی از  اقوام همسرم  همیشه میگن تو نسبت به اون خیلی سر هستی ،اون مشکلاتی با همسرش داره از جمله فاصله ی سنیشون که ۲۰ سال هست و مثل پدر و دخترن ولی ما الحمدلله باهم خوبیم و اگر مشکلی بینمون بوجود بیاد خودمون عاقلانه  حلش میکنیم،این فکر که قبل از من کسی توی ذهن همسرم بوده گاهی باعث آزارم میشه ولی همسرم میگه من تورو انتخاب کردم پس یعنی اونو دوست نداشتم  .توصیه ی من بشما اینه که نسبت به این موضوع بی تفاوت باشی و بدون که همسرت تورو دوست داشته که باهات ازدواج کرده 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوماه تلفنی کجا، نه سال دوست بودن کجا، تو اینستا فالو کردن کجا بیرون رفتن باهم کجا

خب شوهرم تا فهمیددخترهم میخادش رفت چون شرایطشو داشتن هردو اگ نداشتن بایدباهم یمدت میبودن بقول شما دوماه چیزی نیست ولی این دختره امارشوهرمو درمیاره با اینک ۴سال گذسته ازاین ماجرا

نه منم ازدواج دومم بود ولی من تو نامزدی جدا شده بودم حسرت عروسی و لباس عروس موند به دلم حالا فکر کن ...

عزیییییزم

خب الانم دیرنشده توام لباس عروس بپوش برو اتلیه عکس بگیر خانومی چه اشکال داره

مطمئن باش برا توام کم نذاشته

حق داری منم حسودم

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
من خودم نپرسیدن ازش، مگه کسی که چیزی ازش سوال نشه جواب میده

اگه تفکرت اینه که هیچ ولی ما علم غیب نداریم که بدونیم از چی سوال بپرسیم خود طرف باید مسائل با اهمیت رو بگه البته من اونقدر روی این موضوع حساسم که حتما از روابط قبل از ازدواج میپرسم

اگه عشقشون واقعی بود از هم دس نمیکشیدن

شما نمیتونید بفهمید واقعی بوده یا نه چون از کل ماجرا خبر ندارین و هیچ شناختی هم از طرفین ندارین، اگر میگفتم مثلاً چندبار به خاطرش خودکشی کرده حتما می‌گفتید عشقش واقعی بوده، ولی من اصلا اینا رو نگفتم که بعدش بپرسم آیا عشقشون واقعی بوده یا نه چون منی که این موضوع رو به طور کامل می‌دونم برام ثابت شده است

2738
شما خیلی مطمئن داری حرف میزنی اگه این حرفا رو تازه فهمیدی پس چجور اینقدر مطمئن میگی عشقشون خاص بود ق ...

شما نمیتونید بفهمید واقعی بوده یا نه چون از کل ماجرا خبر ندارین و هیچ شناختی هم از طرفین ندارین، اگر میگفتم مثلاً چندبار به خاطرش خودکشی کرده حتما می‌گفتید عشقش واقعی بوده، ولی من اصلا اینا رو نگفتم که بعدش بپرسم آیا عشقشون واقعی بوده یا نه چون منی که این موضوع رو به طور کامل می‌دونم برام ثابت شده است

2706