2733
2739

تا آخر امشب موضوعاتی که مد نظرتون را تو یه تاپیک قبلیم پست کنید هر موضوعی که بیشتر گفته بودید ولایک خورد اول از اون شروع میکنم واینکه راس ساعت هفت شب من می گذارم هرشب💞

هزار مرتبه خواندم دعا میان قنوت خدا کند که نباشد کسی دچار کسی ♥️♥️♥️🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آقا ببخشید بی ربطه حرفم اما لطفا برای منم دعا کن پریود شم

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
برو تاپیک قبلیم

میشه بهم بگی چه سوره ای بخونم که شوهرم به حرفم گوش بده؟ مادرش میخواد خونمون رو ببریم نزدیکش و من نمیخوام برم الان نزدیک مامان خودمم مادرشوهرم حسودی میکنه 

چی بخونم که شوهرم به حرفم گوش بده و حرفای مادرش روش اثر نکنه 

بعد برا بچه دار شدنم چی بخونم؟ 

2740

حال دل ادم خوب بشه.. چیزی هس

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

بچه می‌خوام .سلامتی می‌خوام 

بیمارم 😭😭😭😭

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706