2733
2739
عنوان

اگ یکیو واقعا چن سال از ته دل بخواید....

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 51 پست
چن ساله میخام. ازش خواستم اگ قسمت هم نیستیم خودش مارو جداکنه ولی دعواام کردیم کات کردیم بعد چن ماه د ...

تو فک کنم بدتر از من نمیتونی با پا پیش بکشی اون چی هیچی نمیگه؟

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا دعا نگیره؟ میشه بگی؟ 

دعانویسم زنگ زدم کسیه ک دعاهای قرانی میده گف میرسید ولی دعواهاتون زیاده اخلاقاتون ورفتاراتون تفاوت داره

پناه بر تو ک بی واژه مرا میفهمی.....
2731

منم دقیقا بااین شرایط یکیو دوست داشتم دوسال. میدونسن دوسشدارم نمیومد جلو. خودم رفتم بهش گفتم. اپمد خواستگاری و ازدواج  و الانم یه نی نی داریم. ولییییییییییییییی 

متاسفانه تا تقی به توقی میخوره میگه یادت رفت مجبورم کردی بات ازدواج  کنم

تو فک کنم بدتر از من نمیتونی با پا پیش بکشی اون چی هیچی نمیگه؟

اون غیرمستقیم تازگی داره ازم حرف میکشه ببینه با معیاراش اوکیم یا ن. ازخونوادش میترسه چون مامانش هرکسیو قبول نمیکنه ب دخترعموش ک این حرفو زده بود. زندایی من میشه دخترشون.میگ خیلی دوست داره این اصن باهیچ دختری دراین حد راحت نیس ک اینجوری چت کنه

2738

من یسال و نیم موندم تا فقط دوسم داشته باشه،همه اذیت کردناشو تحمل کردم ولی بعدش یجایی خودم خسته شدم و کاری کردم ک الانم جدا شدیم....ولی بازم بدون اون یجوریم،روزام خیلی بد میگذره 🙂

زندگی که بخواد با دعا جمع شه اثر دعا پرید پر از مشکل میشه

بنظرت اجازه بدم ی پسردیگ بیاد تو زندگیم؟خیلیااومدن ولی بازم من توفکره اون پسره بودم

اگه فامیلِ، یک شخص مطمئن بفرست نظرشو در موردت بفهمه

دیگ خواهرش داره میگ دوست داره خودشم بهم گف دوسم داره ولی کاری نمیکنه نمیدونم منتظره چیه

2706