2737
2734

همچنان منتظرمیمونید ک شاید مهرتون ب دلش بیفتع؟ی رابطه معمولی  درحد صحبتای  روزمره.دیگ ب سیم ااخرزدم نمیتونمم ازش دل بکنم. دعای محبت بگیرم گنااه داره؟امروز  ب قدری حالم بد بود ب قدری گریه کرده بودم حالم بد شده بود بی هوش شده بودم  مامانم ب دادم رسید.پسرای بهتری ام هستن دورم ولی من فقط اینو میخام.من نمیدونم دیگ چیکارکنم چن ساله اجازه ندادم پای پسر ب زندگیم بازشه جزاین

پناه بر تو ک بی واژه مرا میفهمی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۹ سالم بود به زور انقدر رفت و اومد تا عاشقم کرد،،۲۴ سالگیم زن گرفت چون خانوادش خواستن

وای به روز تو که خود مسره هم خبر نداره

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2731

عشق یک طرفه فایده نداره

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...
2738
از خدا بخواه فقط دعا نگیر خدا کمکت میکنه

چن ساله میخام. ازش خواستم اگ قسمت هم نیستیم خودش مارو جداکنه ولی دعواام کردیم کات کردیم بعد چن ماه دوباره اومده 4 ساله همینجوری مونده خیلی ب ی رابطه ی عشق و عاشقی نیازدارم تواووج جوونیم تنهام  

پناه بر تو ک بی واژه مرا میفهمی.....
2706