2737
2739
عنوان

میخوام بچه دار بشم

300 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها خیلی دوس دارم مامان بشم 

یک سال و نیم هست که از ازدواجم میگذره دلم خیلی بچه میخواد

اما شوهرم همش جلوگیری میکنه در صورتی که من عاشق بچم

چند وقت پیش که رابطه داشتیم جلوگیری نکرد و گفت که برم خودم بشورم منم شستم توی سرویس خودمو بنظرتون امکانش هست که باردار بشم؟ 

امکانش هس ولی شانسیه

انشالله بشی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم سعی کن اول شوهرتو قانع کنی.اگ دلش نخاد سخت میشه.هی منت میکنه ها.میگه خودت خاستی.دیدم ک میگم طرف هرچی میشد میگفت خودت خاستی منک نمیخاستم

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

من خودم شوهرم خیلی بچه دوس نیست و دودله واسه بچه داری ولی امروز ک گفتم شاید باردار باشم گفت خداکنه

تازه فهمیدم بدش نمیاد😃حالا منم خداکنه باشم

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2706