2733
2739
عنوان

میخوام بچه دار بشم

300 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها خیلی دوس دارم مامان بشم 

یک سال و نیم هست که از ازدواجم میگذره دلم خیلی بچه میخواد

اما شوهرم همش جلوگیری میکنه در صورتی که من عاشق بچم

چند وقت پیش که رابطه داشتیم جلوگیری نکرد و گفت که برم خودم بشورم منم شستم توی سرویس خودمو بنظرتون امکانش هست که باردار بشم؟ 

امکانش هس ولی شانسیه

انشالله بشی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

عزیزم سعی کن اول شوهرتو قانع کنی.اگ دلش نخاد سخت میشه.هی منت میکنه ها.میگه خودت خاستی.دیدم ک میگم طرف هرچی میشد میگفت خودت خاستی منک نمیخاستم

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

من خودم شوهرم خیلی بچه دوس نیست و دودله واسه بچه داری ولی امروز ک گفتم شاید باردار باشم گفت خداکنه

تازه فهمیدم بدش نمیاد😃حالا منم خداکنه باشم

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2706