2733
2739
عنوان

يه سوال خانومانه دارم ...

571 بازدید | 53 پست

سلام ببخشيد كه مطرح ميكنم

من براي شستن ناحيه تناسليم تو سرويس بهداشتي از اب داغ استفاده ميكنم و هم اينكه تجربه كاهش وزن ٣٥ كيلويي داشتم و براي تميز كردن هم از ژيلت استفاده ميكنم

الان حس ميكنم اين ناحيه خيلي بد فرم و حتي ي جورايي چروك شده

راهكاري داريد؟ ممكنه بخاطر اين عوامل باشه؟😭

يني راهي نداره كه درست بشه؟

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درست نشدم طوری نی

اخه من از رابطه دارم فرار ميكنم بخاطر اين قضيه

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  
2738
بله کاهش وزن زیاد باعث این اتفاق ها میشه

شما تجربه داشتيد؟

با آب سرد شوک بهش وارد کن 🥴

بخاطر کاهش وزنه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706