2733
2734
عنوان

سوال زنانه

197 بازدید | 11 پست

وقتتون بخیر عزیزان..من ۱ ماهه زایمان طبیعی کردم و هنوز بخیه ها داخل جذب نشدن امروز رفتم معاینه کرد داخلو الان ک اومدم خونه خون اومده بنظرتون ایرادی نداره نکنه بخیه ها باز شدن؟

من میترسم😔

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از چی

از این که بخیه هات باز شده باشن خیلی بده خاله منم سزارین بود بچش 7 ماهه بود تو دست گاه گذاشتنش هیی برای بچش میرفت بیمارستان بر میگشت بخیه هاش همه باز شده بود 😦

بیچاره خیلی درد کشید😧

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
2740
وای من چیکار کنم 😪

سزارین کن اگه میترسی عزیزم..درسته بعد زایمان طبیعی دیگه درد نداری ولی اون لحظات زایمان خیلی سخته خیلی.من اگه کسی بود بهم میگفت انقد سخته هیچوقت زیر بارش نمیرفتم

سزارین کن اگه میترسی عزیزم..درسته بعد زایمان طبیعی دیگه درد نداری ولی اون لحظات زایمان خیلی سخته خیل ...

اخه من از عوارض سزارین بیشتر میترسم 

مثلاالان دیگه شماراحت شدید از دردش ولی عوارض نداره

نرسیده به دریا🏖                                                                           اسمم ساحل