2733
2739
عنوان

مسافرت موقع کرونا

618 بازدید | 21 پست

دوستان من شهر غریبم و سعیمونو کردیم واسه مراعات کرونا حتی مهمون خواسته بیان یه جورایی گفتم نیان بخاطر هممون ولی مامانم خیلی دلتنگه منه منم نمیتونم برم ولی مانانم خیلی دلننگه منه بگمما خیلی آدن صبوریه مطمئنم خیلی دلش تنگه که میگه بیان خونتون بهم میگه میدونم تو دوست نداری من بیام در صورتی که من دلم یه ذره شده واسش ولی از کرونا خیلی میترسم میترسم خودش خدای ناکرده بگیره.حالا نتونستم این دفعه بگم نیاد.ترسیدم دلش بشکنه ازم.عذاب وجدان دارم 

اونا کجاهستن

شما کجایید؟

ولی من دوبار تو این ایام رفتم شهرمون😑

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب مگه بیرون میری؟؟؟؟شاغلی؟؟؟؟شغلت چیه؟؟؟؟ چرا اینهمه استرس!!!!پس جای من باشی چی چیکار میکنی؟؟؟

فقط امروز رفتم بانک کار خیلی واجب داشتم خیلیا نه شاغل نیستم تو ماشین نهایت میریم میوه اینا میخریم.خیلی استرس دارم 

بگو بیاد چاره چیه.

خدا به حق امام زمان این بلا رو از سر زمین کم کنه دیوونه شدم دلم تنگشونه اونا دلشون تنگ ما خیلی بلای بدیه آدم حتی نمیتونه پدر مادرشو ببینه عین کابوسه فقط خدا خودش رحم کنه و گرونا از بین بره

2738
فقط امروز رفتم بانک کار خیلی واجب داشتم خیلیا نه شاغل نیستم تو ماشین نهایت میریم میوه اینا میخریم.خی ...

هیچییییت نیست تووووووو....ارامشتو حفظ کن....مادرتم هیچیش نمیشه...

میگن رعایت کنید نکه دیگه از استرس به خودتون بپیچید ک....انرژی مثبت....

نه بیخیال باش،نه اینجوری پراز نگرانی..

پس اگه یه شیفت میرفتی بیمارستان بخش کرونا جای پرستار وایمیستادی چیکار میکردی گلم

10 ساعت خیلیه مجبوری از توالت بین راهی استفاده کنی که خیلی کثیف و آلوده است.

اگه با ماشین خودشون بیاد بیابون میرن کار واجبی و اگه اتوبوس بیان که بهشون سپردم سعی کنه خونه بره و توراه نره چون شب میاد میخواد بخوابه و البته باید قبلش هندونه چایی و آب نخورن 

هیچییییت نیست تووووووو....ارامشتو حفظ کن....مادرتم هیچیش نمیشه... میگن رعایت کنید نکه دیگه از استرس ...

وای توروخدا از این حرفا بگین آروم بشم تو خونما ولی همش استرس دارم میترسم ام اس اینا بگیرم همش عصبیم

هیچییییت نیست تووووووو....ارامشتو حفظ کن....مادرتم هیچیش نمیشه... میگن رعایت کنید نکه دیگه از استرس ...

واقعا پرستارا و بیمارستانیا و پزشکا چه دلی دارن؟.خدا همه رو حفظ کنه شما بیرون میرین؟

2706