2737
2739

یک ماهه کات کردیم،البته دعوامون شد و اون کات کرد،چند وقت بلاک کرد و بعد باز کرد، من واسه تولدش زنجیر و لباس گرفتم، هنوز همون عکسی که با لباس و زنجیری که براش گرفتم روی پروفایلشه، چرا عکس رو برنمیداره؟ اگه من بودم و رابطم قطع میشد عکس یادگاریای طرفمو نمیذاشتم، فقط موندم چرا عکسو عوض نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بقیه که نمیدونن تو خریدی واسه کلاس نگهداشته عقلشم نمیرسه برداره البته

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

اگرزنجیر طلاس گه پس نمیده عمرااا

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2706