2737
2739
عنوان

با عشقم کات کردیم ولی هنوز کادوهامو داره

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 31 پست
طلاست و ازش پس میگیرم، ما قصدمون ازدواج بود و الان که نشد دلیلی نداره کادو من پیشش بمونه

انشالله بتونی عزیزم حق داری فقط نکنه تاالان فروخته یاادعاکنه گمش کرده یا بگه بخودت پسش دادم خدا میدونه ولی حتما پس بگیر دیگه هم واسه هیچکس طلا نخر واسه خودت بخر 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
نه نداره، اون دو تا ازدواج ناموفق داشته و من خودم مجرد، الان میفهمم بخاطر اخلاقاش دو تا شکست داشته

ازاين موقعيت استفاده كن و كامل حذفش كن

چرا بايد وقتت و عمرت رو بزاري پاي يه ادم كه دنياش باهات انقدر متفاوته

دوتا ازدواج ناموفق!يعني دوتا شكست!يعني يه چيزي اين وسط مشكل داره،يعني عدم توان مديريت زندگي مشترك،يعني يه كم و كاست جدي 

لياقتت اين نيست

بدبخت ترين افراد كساني هستند كه به خاطر منافعشان،نه حرف حق ميزنند🙊نه حرف حق ميشنوند🙉و نه حتي حق را ميبنند🙈.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘