2737
2734
عنوان

دعوا سره غذا..

683 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها

بچه ها من ٣ سالي هست از ايران خارج شدم و هميشه تنها زندگي كردم واسه همين فست فود ميخوردم 

اما الان امسال همخونه گرفتم و قرار شده كه غذا پختن با من باشه

اما واسم سخته چون اصلا نميدونم هر روز كه پا ميشم چي بپزم

واسه همين همش دعوامون ميشه ...

شما ها ليستي از غذاي روزانه اي كه درست ميكنيد نداريد ؟

به نظرتون چيكار كنم خسته شدم از بس دعوا كردم

بعد به نظرتون چه غذاهايي رو ميشه زياد پخت و فريز كرد ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

املت 

خاگینه 

نیمرو

تمام رو 

تخم مرغ ابپز 

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

قرمه سبزی 

قیمه

بادمجون سرخ کرده( بیاری بیرون به درد کشک بادمجون میخوره)

جوجه آماده کن مواد بزن بزار فریزر آوردی بیرون فقط کباب بشه

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
2738
قرمه سبزی  قیمه بادمجون سرخ کرده( بیاری بیرون به درد کشک بادمجون میخوره) جوجه آماده کن مواد ...

قیمه فریز شده اصلا خوب نمیشه مزش خیلی تغییر میکنه

خدایا مهر کسانی رو که قسمتمون نیستن به دلمون ننداز

با این که با فریز کردن غذا خیلی مخالفم ولی می تونی

مایع لوبیا پلو و مایع ماکارونی کباب تابه ای، قورمه سبزی، فسنجان، کشک بادمجان، کوفته ، و دلمه ، ناگت ... اینا جز غذاهایی هستن که با فریز کردن خیلی مزه اشون تغییر نمی کنه ولی خاصیتشون صد در صد تغییر زیادی می کنه

2706