2733
2734
عنوان

بیایین از طلاهاتون عکس بزارین🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 10380 بازدید | 287 پست
اينقد گفتين منم وسوسه شدم رفتم عكس گرفتم  چطورن؟ خيلى خوشم نمياد صدا ميدن 🤭

خوشگلن منم صداشونو دوست ندارم خوبه مجالس استفاده کن 

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای چه خوشگله دونه ای چند؟

قربونت دونه ای دو تومن شد با اجرت

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
اره عزیزم ولی میدونسم چین و هند طلا زیاد دارن اما این همه نه خداییشش کرک و پرم ریختتتتت

عزیزم یه سوال دندون پزشکی دارم.من دندونم به عصب رسیده اما میترسم برم درست کنم ترس نه البته حالم بد میشه یه چیزی بره تو دهنم همش عوق میزنم اونام مطمئنا تحمل نمیکنن. برای امثال من راهی نیست نمیشه بیهوش کرد😫😫😫

2731
منم یه گردنبند یزدی یه متری داشتم که ۲۲ تا ربع سکه پاش بود 😢گمش کردم 

نهههه😱وای چه بد خیلی سخته

منم یه گردنبند یزدی یه متری داشتم که ۲۲ تا ربع سکه پاش بود 😢گمش کردم 

همش کادوهای سر عقدم بود همه فامیلا بهم ربع سکه و‌نیم سکه دادن و نزدیک مثل مادرشوهر سکه تمام که همشو ربع سکه کردم و دادم همسرم انداخت پای زنجیر برام 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
کجایی هستی؟

گفتن مشهد

نهههه😱وای چه بد خیلی سخته

خیلی دوسال پیش ازم دزدیدنش بعدا هم فهمیدیم کار کی بود ولی مطمعن نبودیم  و نمیشد حرفی زد ولی خدا براش نسازه انشاله خرج بیماری کنه هرکی برده 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
همش کادوهای سر عقدم بود همه فامیلا بهم ربع سکه و‌نیم سکه دادن و نزدیک مثل مادرشوهر سکه تمام که همشو ...

خیلی سخته😢😢

خیلی دوسال پیش ازم دزدیدنش بعدا هم فهمیدیم کار کی بود ولی مطمعن نبودیم  و نمیشد حرفی زد ولی خدا ...

مطمئن باش یه جایی چوبشو میحوره

عزیزم یه سوال دندون پزشکی دارم.من دندونم به عصب رسیده اما میترسم برم درست کنم ترس نه البته حالم بد م ...

چيزى نميشه من بيشتر عمرم تو دندون پزشكي بودم با اين حال بخدا دو شب پيش نوبت داشتم فقط گريه ميكردم و استرس دستام ميلرزيد ولى همينكه بيحسى رو زد خودمو زدم به بيخيالى ،يك ساعت رو دندونم كار كرد اومدم بيرون گردن درد داشتم...از هزينه هاشم نگم😭

چون ميگذرد غمى نيست🤷🏻‍♀️
عزیزم یه سوال دندون پزشکی دارم.من دندونم به عصب رسیده اما میترسم برم درست کنم ترس نه البته حالم بد م ...

اخه نمی ارزه بخاطر یه رفلکس بی هوشت کنن قبلش به دکتر بگو که رفلکس داری خودشون میدونن چه کنن 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
مطمئن باش یه جایی چوبشو میحوره

کوفتش شه کادوهامو دزدید عوضی شانس اوردم بقیه طلاهامو نبرده بود بقیه طلاهامم تو کیفم بود همش 

2706