2737
2739
عنوان

بیایین از طلاهاتون عکس بزارین🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 10379 بازدید | 287 پست
اینم النگو من البته اون روز نگرفتم امروز صد تومنی گرون شد

مبارکت باشه گلم چند گرمن؟😍😍

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
طلا رکورد زد متاسفانه گرمی یک میلیون و 4 هزار تومان 

شک نکن 1300هم رد میکنه

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شک نکن 1300هم رد میکنه

آره عزیزم تا رفتم بخرم شد گرم یک میلیون 5هزارتومن یعنی توی دوروزه انقد بالا رفت خدا کنه مثه پارسال که پاییز ارزون شده بود بازم ارزون بشه بتونیم همه طلا بخریم من پارسال زمستون یه نیم ست گرم 5گرم خورده بود 3450فکرشو بکن چقد وحشتناک رفته بالا ولی چاره ای نبود پولم خرج میشد تیک تیک میخرم به امید اینکه بتونیم روزی خونه بخرم مستاجرم و واقعا دیگه خسته شدم