2733
2739
عنوان

شما چطور به خودتون و زندگیتون میرسین

| مشاهده متن کامل بحث + 2001 بازدید | 135 پست

دندونام ۳ بار در روز مسواک خووووووووووب میزنم و نخ دندون میزنم و دهانسویه

روتین پوستی قوی دارم

موهام مدام سرم آنتی فریز میزنم و سشوار به هیچ عنوان نمیکشم 

توی آفتاب مستقیم نمیرم

مرتب اپلاسیون میکنم

کتاب زیاد میخونم

من روتین اینجوریم بچه که ندارم صب صبحونه میدم شو شو میره سره کار بعد میخوابم تا ظهر پا میشم نهار بار میزارم بعد دوش میگیرم ارایش میکنم سشوار میکشم و نماز میخونم تا ۲ شوهرم میاد نهار میخوریم اون میره دوباره سره کار منم یا میخوابم یا گوشی تا شب میاد دوباره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا من بعد از حمام که موهای ادم میشه مث جارو به موهام روغن نارگیل میزنم خیلی نرم وخوب میشه یا هرروز ...

منم گلد ماسک و آبرسان و کرم ضد چروک و روغن نارگیل و روغن بادوم و اینجور چیزا استفاده میکنم

الانم میخوام برم لاک بزنم

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.
2728
بچه که ندارم ... موهامم ده روز یه بار حنا و تخم مرغ میزنم ... موهای صورت و ابروهامم نمیزارم در بیاد ...

واای به شما میگن زن نمونه افرین

آدم مومنی نیستم اما خدا را خیلی دوست دارم...
2738

به خودم که محصولات آرایشی و مراقبت پوستی زیاد میخرم و علاقه دارم

لباس تو خونه شیک و مرتب میخورم

همیشه بودی خوب میدم و موهامو و مرتب شونه میکنم

به ناخنام و دندونام رسیدگی میکنم

درس میخونم و میخوام ورزش و رژیم رو شروع کنم

خونه رو مرتب نگه میدارم و نمیذارم شلوغ بشه و از بچه ها و همسرمم برای جمع و جور و تمیز کردن کمک میگیرم

بچه هام و همسرمم همیشه از نظر بهداشت و لباس مرتب هستن  و تغذیه شونم خوبه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

سلام 

لباسام همیشه ستن سه رنگ صندل تابستونی دارم که سعی کردم با رنگ پیرهنام و تیشرتام ست کنم هر روز یه مدلشونو میپوشم .

هر شب دوش میگیرم سشوار میکشم که روز بعد مرتب باشم

پوستم شکر خدا خوبه چون من ارایش نمیکنم 

دیگه اینکه چون شاغلم ۷ میرم بیرون ۴ و خورده ای خونه هستم دو تا بچه دارم که کوچیکه یه سالشه مهد میره بزرگه هم مدرسه. 

بچه هام شبا کوچیک ۷ بزرگه ۸ میخوابه بعد هم با همسرم شب نشینی داریم و تا ۱۱ بیداریم بعد هم لالا . 

یک ماه در میونم هر دو یک روز رو سرکار نمیریم بجاش دوتایی میریم سینما رستوران و پارک عصر میایم خونه .

آره بخدا بچه واسه ادم وقت نمیداره که من الان دارم میترکم نمی‌تونم برم دسشویی باید اول دخترم بخوابه ب ...

من میرم درو باز میزارم در عرض ۳۰ ثانه باید بیام

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️

چون‌سرکارنمیرم‌وقت‌کافی‌دارم‌برا‌کارام‌..بچه‌هامم‌ده‌وسیزده‌ساله‌ان‌از‌آب‌وگل.دراومدن‌....صبح‌بیدارشم‌باصابون‌مخصوص‌صورتم‌رو‌میشورم‌وآبرسان‌میزنم‌..‌بعد‌ورزسم‌رو‌میکنم‌روزی‌نیم‌ساعت‌حتماااا...بعد‌خونه‌رو‌مرتب‌میکنم‌...کمی‌باگوشی‌ورمیرم‌...بعدازظهر‌گیتار‌تمرین‌میکنم‌وبعدش‌تدارکات‌شام‌میبینم‌همسرکه‌اومد‌به‌اون‌میرسم‌وازش‌پذیرایی‌میکنم‌‌موقع‌خواب‌بازصورتم‌رو‌باصابون‌شسته‌وکرم‌شب‌میزنم‌وبرای‌موهامم‌هیرتونیک‌میزنم‌درضمن‌قرص‌آهن‌وزینک‌وویتامین‌ای‌هم‌براپوستم‌و‌تقویت‌مومیخورم‌

این بود‌زندگی‌من

منم مث شما بودم ولی تصمیم گرفتم تغییر رویه بدم خیلی بدمـ اومد از حالم

منم خیلی بدم میاد از حالم، پس چرا نمیتونم، همش دلم میخواد بیفتم، 20 روزی هم هست که میرم خونه مادرم، عمل کردن کارای اونام اضاف شده واقعا کم آوردم با اینکه کارشون زیادم نیست

2706