2733
2739
عنوان

شما چطور به خودتون و زندگیتون میرسین

2001 بازدید | 135 پست

سلامـ دوستان بیاین تبادل اطلاعات کنیم در مورد اینکه چطور به خودتون میرسین مثلا به پوستتون لباستون موهاتون به زندگی شوهر بچه و...

آدم مومنی نیستم اما خدا را خیلی دوست دارم...

مثلا من بعد از حمام که موهای ادم میشه مث جارو به موهام روغن نارگیل میزنم خیلی نرم وخوب میشه یا هرروز صبح قبل از شروع کارام به صورتم گلاب میزنم خیلی پوستم صاف شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ورزش میکنم . ماسک میزارم به موهام روغن میزنم کلاس میرم 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

بچه که ندارم ... موهامم ده روز یه بار حنا و تخم مرغ میزنم ... موهای صورت و ابروهامم نمیزارم در بیاد خودم خودمو بند میندازم روزی یه بار یا دو بار حمام میکنم بعد حمام روغن میزنم به موهام ... لباس جدید میخرم و شیک میپوشم ناخنامم همیشه لاک داره ...باشگاه و سرکارم میرم ...خونمم که باید تمیز باشه

2740
هیچی هیچی هیچی، من متاسفانه نه بخودم نه به زندگیم میرسم، خیلی بده اینو میدونم اما نمیدونم چرا انقدر ...

منم مث شما بودم ولی تصمیم گرفتم تغییر رویه بدم خیلی بدمـ اومد از حالم

فعلا ک دارم ب بچه میرسم ۲۴ ساعت در اختیارشم  والا کاری نمیتونم بکنم

آره بخدا بچه واسه ادم وقت نمیداره که من الان دارم میترکم نمی‌تونم برم دسشویی باید اول دخترم بخوابه بعد برم

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2706