2737
2734

تو با شخصیت و شعور خودت رفتار کن و بقیه مال خودشون 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
خوب مهمون دعوت نکن اگه سختته کلا من با این منطق که ادم انتظار داشته باشه مهمون پاشه مشکل دارم گرچه ب ...

عزيزم حرفتون درسته ولي ادم دوست داره لا اقل بياد باهاش حرف بزنه موقع كه داري سفره ميچيني نه اينكه يا با مرد ها بگو بخند كنن و تو هم حس پيش خدمت بگيري يا هم برن سر أاتاق خوابت😑

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو با شخصیت و شعور خودت رفتار کن و بقیه مال خودشون 

من رو هم يه كم راهنمايي كنين با اينكه تو خونه خودم خدمتكار هست ولي خونه اونها همش كمك ميكنم و نميشينم 😓ولي اونها برعكسن

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
من رو هم يه كم راهنمايي كنين با اينكه تو خونه خودم خدمتكار هست ولي خونه اونها همش كمك ميكنم و نميشين ...

آدم با آدم فرق داره و ما نمی‌توانیم بگیم همه مثل من باشن . اونا اینجوری آن و کاریش نمیشه کرد . شما هم یکم سطح توقعات رو بیار پایین و کمتر کمک کن اگه ناراحتی 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2742
آدم با آدم فرق داره و ما نمی‌توانیم بگیم همه مثل من باشن . اونا اینجوری آن و کاریش نمیشه کرد . شما ه ...

اخه بعد اونها باهام سر سنگين ميشن وقتي كمك نكنم

عزيزم حرفتون درسته ولي ادم دوست داره لا اقل بياد باهاش حرف بزنه موقع كه داري سفره ميچيني نه اينكه يا ...

اون بحثش از موضوع استارتر جداست من خودم باشم قطعا تو چیدن سفره از همسرم کمک میگیرم و اگه انقدر برام‌مهمه که باهاشون حرف بزنم یه جوری برنانه ریزی میکنم که کارام قبل از اومدن تموم باشه فقط غذا کشیدن بمونه

اخه بعد اونها باهام سر سنگين ميشن وقتي كمك نكنم

نگفتم نکن . گفتم کمترش کن . خوب بشن حرفی زدم بگو خودتون کمک نمیکنید 

2740

از کسی انتظاری نداشته باشیم حتی اگه در حقش خوبی کردیم،

اگه برای رضای خداس که خدا خودش بلده چیکار کنه

اگرم نیس که بازم نباید از کسی توقعی داشت

هر کسی یه مدله 

🌹وَأُفَوِّضُ أَمْرِ‌ي إِلَى اللَّـهِ ۚ إِنَّ اللَّـهَ بَصِيرٌ‌ بِالْعِبَادِ🌹 ڪارم را به خدا می سپارم،خداوند بیننده بندگان است🌹
نگفتم نکن . گفتم کمترش کن . خوب بشن حرفی زدم بگو خودتون کمک نمیکنید 

در اين حده كه وقتي ميان خونم فقط دستور ميدن ولي من برم ميگن سالاد رو درس كن سيب زميني سرخ كن چون سنم از اون ها كمتره اين جور رفتار ميكنن منم ميخوام اونجور باشم ولي نميزارن 

اون بحثش از موضوع استارتر جداست من خودم باشم قطعا تو چیدن سفره از همسرم کمک میگیرم و اگه انقدر برام‌ ...

منم فقط غذا كشيدن ميمونه ولي اونها كارهاشون رو ميدن من بكنم ولي با من حتي تعارف نميزنن كه كمك نميخواي

در اين حده كه وقتي ميان خونم فقط دستور ميدن ولي من برم ميگن سالاد رو درس كن سيب زميني سرخ كن چون سنم ...

مثل اونا رفتار کنی چه فرقی باهاشون داری ؟   

مثل اونا رفتار کنی چه فرقی باهاشون داری ؟    

همين دارم تمرين ميكنم كه اگه كرونا تموم شد و مهموني اتفاق افتاد همين كار رو انجام بدم❤️

2706