2733
2739
مثل اونا رفتار کنی چه فرقی باهاشون داری ؟    

فرقم اينه كه اونها ازم كار ميكشن خونه خودشون ولي به من حتي تعارف هم نميزنن متوجه فرق نشدين?

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
فرقم اينه كه اونها ازم كار ميكشن خونه خودشون ولي به من حتي تعارف هم نميزنن متوجه فرق نشدين?

شما متوجه نشدی ‌. اگه دقت کنی ، من گفتم اگه مثل اونا رفتار کنی چه فرقی باهاشون داری 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما متوجه نشدی ‌. اگه دقت کنی ، من گفتم اگه مثل اونا رفتار کنی چه فرقی باهاشون داری 

منم ميخوام مثل اونها شم تا بفهمن من وظيفه ندارم وقتي دعوتم ميكنن كار كنم براشون 

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
دوستان مشکل اینجاست که من اگه برم خونه اونا کمک نکنم بعدش شوهرمو پر میکنن که زنت تنبل کمک نمیکنه مگه ...

مال من خواهر شوهرم خيلي خوبه مهربونه ولي جاريم و زنداداشم برعكس من شوهرم ميگه جايي رفتيم كار نكن ولي اونها ازم انتظار دارن و اخم ميكنن منم مجبور ميشم كمك كنم

2728