2733
2734
عنوان

کرونا، (فوت پدر، مادر عروس و داماد)

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 65 پست
حالا پسر داييم اينا عروسي گرفتن به خيري گذشت تا الان بعدش توبه نكردن يك هفته بعد پاتختي هم گرفتن😐😐 ...

دارن فقط کادر درمان رو‌نابود میکنن  

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز ک تو شبکه خبر زیرنویس میداد تا اطلاع بعدی عروسی عزا کنسل میشه ای کاش حقیقت داشته باشه

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
من نمیدونم تو افغانستان به اون شلوغی و کثیفی یا ترکمنستان کرونا در روز ۱۰۰ تام نیست ایران چه خبره هی ...

خب ایران رعایت نمیکنند کشورای پیشرفته و اروپایی چی اونا که بیشتر از ایران رعایت میکنند این تلفات زیاد ایران و کم افغانستان اینو نشون میده یا آمار اونا اشتباه هست یا واقعا این ویروس دست سازه که کشورهای پایین از نظر بهداشت تلفاتشون اینهمه کمه

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
2731
دارن فقط کادر درمان رو‌نابود میکنن    

كادر درمانو نابود ميكنن دلشون به حال خودشونم نميسوزه نزديك ١٨٠٠ تا مهمون داشتن😭😭😭😭😭روستا هستن همه هم رفته بودن😭😭😭

خداياشكرت....❤️ 
دیروز ک تو شبکه خبر زیرنویس میداد تا اطلاع بعدی عروسی عزا کنسل میشه ای کاش حقیقت داشته باشه

تو خونه هاشون میگیرن 

بهتر بگم تو خونه هاشون اقدام به خودکشی دسته جمعی میکنن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2740

یه چیزی بگم نمیزنین منو

حقشونه چراعروسی گرفتن

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️

البته دوستان توجه کنید که مرگ مال همسایه س

یعنی شما می تونید همچنان عروسی بگیرید مهمونی برید و نگران نباشید

دیروز همینجا یه خانمی میگفت مهمونی با فامیل خودمون مشکلی نداره 

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
خب ایران رعایت نمیکنند کشورای پیشرفته و اروپایی چی اونا که بیشتر از ایران رعایت میکنند این تلفات زیا ...

بله دقیقا دست سازه به نظرم ژنومش تو هر کشوری فرق داره.وگرنه امریکا با اون همه معترض تو خیابون باید جوی خون راه میفتاد.خلاصه که دستایی پشت پرده اس.دیدی که خوده روحانی هم گفت اگه همه جا تعطیل بشه مردم میریزن بیرون از فقر .بعیدم نیست امارا درست باشه که فقط مردم بترسن .اخه بعد این همه ابتلا تازه دیروز بستن تالارا و استخرارو.هیچی با هم همخونی نداره

خانواده شوهر منم رفتن عروسی دلم نمیخاد برم و بیام باهاشون ولی شوهرمه دیگ بخدا اعصابمو خورد کرده

حداقل چهارده روز مدیریت کن یه جوری که نرید 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»