2733
2739
عنوان

کرونا، (فوت پدر، مادر عروس و داماد)

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 65 پست

خدا رحمتشون کنه

حالا خواهر شوهرای عروس میگن چقدر بدشگون بودی 😅😥

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

خدارحمتشون کنه ولی هرکسی تو این اوضاع مراسم و دورهمی و تولد و ختم و عروسی وروضه و پارتی ووو میگیره باید بدونه داره یه  قمار خطرناک میکنه سر زندگی خودش و عزیزانش 

خودکرده را تدبیر نیست 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خبرش واقعیه؟😐😐😐

بله واقعی هست 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

دیروزم خوندم مادر داماد اراکی بوده بعد عروسی بخاطر کرونا مرده 

شعور ندارن عروسی میگیرن با جون همه بازی میکنن اون وقت من بچامو هیچ جا نمیبرم دخترم میگه دلم پارک میخاد😔😔

2731

من نمیدونم تو افغانستان به اون شلوغی و کثیفی یا ترکمنستان کرونا در روز ۱۰۰ تام نیست ایران چه خبره هی داره جولان میده کسیم به فکر نیست سوای این عروسیا مترو خودش عامل خطره.بعد ۵ ماه نمیدونم چرا مدیریتشون انقد ضعیفه

عروس چجوری طاقت میارهه🙀🙀🙀🙀

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند
2738

حالا واقعا این مراسم براشون خاطره شد؟ تا میای میگی عروسی نگیرید میگن ما آرزو داریم حسرت میمونه به دلمون خب بیا صدتا عروسی یه تار موی پدرو مادر نمیشن . همه فکر میکنند این اتفاقا برای همسایه هست و برای مااتفاقی نمیفته. واقعا خدا بهشون صبر بده چه خاطره ی تلخی شد براشون

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
خدارحمتشون کنه ولی هرکسی تو این اوضاع مراسم و دورهمی و تولد و ختم و عروسی میگیره باید بدونه داره یه ...

حالا پسر داييم اينا عروسي گرفتن به خيري گذشت تا الان بعدش توبه نكردن يك هفته بعد پاتختي هم گرفتن😐😐😐با منم قهرن كه چرا نرفتم😐😐فهم اصلا بيداد ميكنه ماشالله

خداياشكرت....❤️