2737
2734
عنوان

بیاید کمک از شوهرم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 29 پست
قبول نمی کنه یعنی چی.  انکار میکنه. میگه اینجوری نبود .میگه تو حس میکنی. میگه منظورشون این نبو ...

دقیقا 

با اینکه خونواده من بهش بدی نکردن

دنبال چیز دراوردنه

قبول نمی کنه یعنی چی.  انکار میکنه. میگه اینجوری نبود .میگه تو حس میکنی. میگه منظورشون این نبو ...

درحقیقت دروغاشونو ماست مالی میکنه

تازه از موضع بالام ازشون دفاع میکنه

نهایتا میگه اونا اشتباه کردن، تو چرا داستان درست میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم برگشته میگه تو منو از خونوادم دور کردی

به کسی نگو یواشکی بهت میگم راست میگه خوب . هممون شوهرامون رو از خانوادشون دور کردیم. بعضیا از رو بدجنسی. بعضیا هم مثل ما خوب دیگه خودش خونه زندگی میدا کرده معلومه که دور میشه. بگو وواای خدا نکنه. من همشونو دوست دارم . حتی اگه فقط یه سر سوزن دوستشون داری بگو . سیاست داشته باش . 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
درحقیقت دروغاشونو ماست مالی میکنه تازه از موضع بالام ازشون دفاع میکنه نهایتا میگه اونا اشتباه کردن ...

گلم علنا داره میگه من نمیتونم کنار بزارمشون لطفا همینجوری بخاطر من بپذیرشون.  کلماتش متفاوته . چی بگه بدبخت . توهین کنه و فحششون بده که بعدش راحت به خودتم میگه. باهاشون قطع رابطه کنه هم تبعات منفیش روی روانش زیاده و باز خوردش بهت بر میگرده.  یکبار از موضوعی که ناراحتی بگو و تمام . اونم اگه اونجا جواب محترمانه نداده باشی

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
2731

[QUOTE=145474438]دقیقا  با اینکه خونواده من بهش بدی نکردن دنبال چیز دراوردنه[

همسرم اگه من راجع به مادر خدا بیامرزش جبهه میگرفتم . چیزایی میگفت و ایراد میگرفت که نه تنها به اون بلکه به منم مربوط نبود . دلیلش هم فقط این بود . که میخواست بگه همه ایراد دارن نمیشه کنار بزاریمشون. برای راحتی خودمم که شده بود همه رو دوست داشتم و ازشون گذشتم. 

چرا یکبار کسی منو ناراحت کرده خودم ده بار دیگه تو ذهن و خانوادم خودمو رابطمو خراب کنم

خوشم اومد 🌹ميشه منم راهنمايى كنى

فدات عزیزم. اگه چیزی بلد باشم در خدمتم

گلم علنا داره میگه من نمیتونم کنار بزارمشون لطفا همینجوری بخاطر من بپذیرشون.  کلماتش متفاوته . ...

نه بگه راست میگی

حق با توعه

نه اینکه بهم بگه تو داری اشتباه میکنی

چرا باهام همراه نمیشه که در مورد بدی های اونا با هم فکر کنیم مثلا چه جوابی بدیم.

منو تنها میزاره

بگه اره بهت دروغ گفتن راستش اینه ولی تو غصه نخور

تا ابنکه بگه نه داستتن درست میکنی

اگه اون جای من بود و خونواده من این رفتارا رو باهاش داشتن هزاران بار میزد تو سرم

ولی من فقط میخاستم مسایلمو حل کنم

ک الانم دیگه خسته و دلسرد شدم

حسم اینه خیلی راحت بدی های اونا تکرار میشه

2740
دقیقا  با اینکه خونواده من بهش بدی نکردن دنبال چیز دراوردنه

اگه بنا به ایراد گیری باشه شما بگی بهم بی محلی کردن و ...

از زیر سنگم شده ایراد درمیاره.   

نگاهشون یه جوری بود . آخر به من چای تعارف کردن. بچه فلان کسکت پاشو جلوم دراز کرد.  چرا خواهرت اینو گفت منظورش منم. و..... من به همسرم اجازه بدگویی خواهراشم نمیدم هرچند دل خودم خون باشه از دستشون. چون راه رو برا ایراد از خودم و خانوادم باز میکنم. 

نه بگه راست میگی حق با توعه نه اینکه بهم بگه تو داری اشتباه میکنی چرا باهام همراه نمیشه که در مور ...

دوباره که حرف خودتو زدی. اونم همینو میگه. نمیتونه تغییرشون بده. و متاسفانه بلد نیست دل شما رو اونجوری که میخوای بدست بیاره.  اولا انتظار داشتم رفتارش مثل بابام باشه. ولی نیست . پس من با توجه به انچه یاد گرفتم زندگیمو خوشایند میکنم

فدات عزیزم. اگه چیزی بلد باشم در خدمتم

گلم شوهر من يه دنده و لجبازه

هميشه هم ميگه من عوض نميشم اين از اول شعارش بود 

هميشه هم خلاف حرفه منو ميگه 

دوست داره من كم بيارم و مچمو بگيره 

واسه بچه ها پدرى نميكنه فقط پول جمع ميكنه

زياد شد ببخشيد🌹

گلم شوهر من يه دنده و لجبازه هميشه هم ميگه من عوض نميشم اين از اول شعارش بود  هميشه هم خلاف ح ...

اول همه حرفات و جوابات بهش بگو آره تو درست میگی . حرف اونو بزن و نتیجه رو با یک جمله کوتاه اندکی به سمت خودت تغییر بده. 

انتظار تغییر یه باره نداشته باش. مقابله نکن. من خیلی وقتا در تایید فرمایشات همسرم حرف خودمو میزنم 30 درصدشو . 

یه مثال . ممکنه من دلم کباب چنچه بخواد. به همسرم بگم حالا یا نخواد یا نداشته باشه یا بخواد منو ضایع کنه بسته به اخلاقش با لحن تند و بد یا ملایم بگه نه. فرض میکنیم بلند بگه و با بد اخلاقی فکر کردی من راکفلرم باز دوریال تو جیب من دیدی

و ....  من سه تا کار میتونم بکنم  1.بلایی به سرش بیارم که چنچه ای که مزه کوفت هم نمیده دیگه و ارزشی نداره برام روبخره و لذتی نبرم 

2. قهر کنم و از حقم بگذرم و کم کم حالت انفعالی بگیرم و دیگه درخواستی ازش نداشته باشم

3.ربعد چند لحظه سکوت بگم وای راست میگی الان که مناسبتی نیست بزاریم برا تولد ....... دو سه تایی بریم . الان با یه فلافل و سوسی بندری کارمون راه می افته. در نهایت همسر شما معمولا کباب سیخ میخره😅

گلم شوهر من يه دنده و لجبازه هميشه هم ميگه من عوض نميشم اين از اول شعارش بود  هميشه هم خلاف ح ...