2733
2739
عنوان

به استخاره اعتقاد دارین؟

111 بازدید | 25 پست

به نطرتون توی دو راهی موندم استخاره بگیرم؟

یک ماهه دارم تحقیق میکنم درباره نوع زایمان الان گیج شدم به نظرتون استخاره بگیرم؟

خدایا به امید تو

کاملا

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا جایی که میتونی با عقلت تصمیم بگیری نه اگر واقعا موندی و نمیدونی چی کار کنی استخاره کن ولی اگر کردی حتما بهش عمل کن

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2740
استخاره با قرآن میگیرید؟

بله

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
تا جایی که میتونی با عقلت تصمیم بگیری نه اگر واقعا موندی و نمیدونی چی کار کنی استخاره کن ولی اگر کرد ...

عقلم هر چی سبک و سنگین میکنم به نتیجه نمیرسم شبانه روز

خدایا به امید تو

زمانی استخاره میگیرن که فکراشونو کردن تحقیق کردن بعد بین دوتا گزینه ای که شبیه هم موندن 

اول ببین عقل چی میگه و مشورت کن با افراد مطلع  بعد اگر نیاز شد استخاره 

دوستت دارم ای خیال لطیف ....دوستت دارم ای امید محال... 🍂🖤