2737
2739
عنوان

به استخاره اعتقاد دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 111 بازدید | 25 پست
عقلم هر چی سبک و سنگین میکنم به نتیجه نمیرسم شبانه روز

پس اگر شرایط هر دو رو داری و میتونی استخاره کن

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
زمانی استخاره میگیرن که فکراشونو کردن تحقیق کردن بعد بین دوتا گزینه ای که شبیه هم موندن  اول ب ...

انقدر حرف زدم با چند نفر که توی این کار تخصص دارن.فقط گیج شدم یک ماهه مدام دنبالشم

خدایا به امید تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی ب من بگه استخاره رو چطور انجام میدن اخه دوصفحه قران میاد ما چ بدونیم کدوم صفحس

کسی باید استخاره بگیره که معنی رو درک کنه  و اوصلا آیه های اول صفحه رو نگاه میکنن و معنی کلی 

دوستت دارم ای خیال لطیف ....دوستت دارم ای امید محال... 🍂🖤
2731
چون هر بار گرفتم برعکس شده آدم معتبری ام برام گرفته بود اما واسه من که درست درنیومد

استخاره معجزه نمیکنه و در هر موردی استخاره نباید گرفت 

خدا عقل داده که تصمیم بگیریم استخاره آخرین راهه

استخاره معجزه نمیکنه و در هر موردی استخاره نباید گرفت  خدا عقل داده که تصمیم بگیریم استخاره آخ ...

تو از کجا میدونی من برای آخرین راهم نگرفتم....گرفتم برعکس شد منم معجزه نخواستم که راهنمایی خواستم که اشتباه بود

🤗
2740
تو از کجا میدونی من برای آخرین راهم نگرفتم....گرفتم برعکس شد منم معجزه نخواستم که راهنمایی خواستم که ...

مشخصه چرا برعکس شده هه