2733
2734
ایشالا بهترمیشه. شما نگرفتی؟ یاخدایی نکرده بچه ت؟ 

من ته گلوم میسوزه ولی بچه هام هنوز علایمی ندارن

فقط خدا می‌تونه بهم رحم کنه چون همسرم نمی‌پذیره کروناست و نمیره دکتر...خیلیییی عذاب آوره ببینی عزیزت جلو چشمت آب میشه

دیشب به داداشش زنگ زدم بی‌خبر از شوهرمم ببینم امروز چکار می‌کنه

خدایا فراموشم نکن💓💓💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ته گلوم میسوزه ولی بچه هام هنوز علایمی ندارن فقط خدا می‌تونه بهم رحم کنه چون همسرم نمی‌پذیره کرو ...

ایشالا که خانوادگی سالم وسلامت دورهم جمع میشید

خدا مهربونی کرد و توروسپرد دست خودم  نفسم همیشه کنارم بمون♥🌹♥
بهش حساسیت دارم    

زنجبیل و دارچین و باهم دم کن بخور شوهر منم فقط حس بویایی و از دست داده دیگه هیچ علائمی نداره خواهرشوهرم کادر درمان بهش گفتیم گفت کرونا خفیف گرفته سیر خام و پیاز خام با دمنوش زیاد بخوره یه چند روزی خورد حالا یه کم حس بویایی برگشته

2738

من علایمم با شوهرم فرق داره گلاب ب روتون شوهرم اسهال استفراغ سرفه کم شدن حس بویایی داشت من سردرد چشم درد حتی استخونای صورتمم درد میکنه بی حالی ضعف کم اشتهایی و درد قفسه سینه و ازبین رفتن حس بویایی بعده ۸روز 

من علایمم با شوهرم فرق داره گلاب ب روتون شوهرم اسهال استفراغ سرفه کم شدن حس بویایی داشت من سردرد چشم ...

اااااا منم علایممم مثل شماست دقیقاا استخون صورتمم درد میکنه تست دادین؟

زنجبیل و دارچین و باهم دم کن بخور شوهر منم فقط حس بویایی و از دست داده دیگه هیچ علائمی نداره خواهرشو ...

راستشو بخوای حساسیت شدید دارم و چیزایی ک طبع گرم داره و اینا نمیتونم بخورم دو روز زنجبیل و دارچین خوردم بیزار شدم اما اسطوخودوس و اینچیزا بخور میدم امیدوارم موثر باشه..همین ک اشتهام برگشته راضیم😅حالا بوییایی زیاد مهم نیس

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
اااااا منم علایممم مثل شماست دقیقاا استخون صورتمم درد میکنه تست دادین؟

والا من روز اولی که مریض شدم سی تی ریه دادم گفتن نرماله اما همش بیحال بودم نمی تونستم پاشم کل بدنم درد میکرد چندباری بردن بیمارستان گفت علایم کرونا داری بعدش رفتیم دکتر عفونی چون شوهرمم مریض بود دکتر بدون تست گفت هردوتاتون صدرصد کرونا هستین ۲۰ روز قرنطینه بشین ازمایش خون نوشت گفت ازمایشتون نرماله امابه  آزمایشا نمیشه اعتماد کرد چون اکثرا کاذب نشون میدن 

2706