2737
2734
کروناست

چطوری ماها نگرفتیم ازش؟حتی شوهرش یا بچه هاشم هیچی نشدن

دکترم رفته گفته کرونا نیس سرماخوردی دوتا دکتر

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره . ابنترنت  میگن یه شرکت هندی قراره تا دو ماه دیگه واکسنش رو وارد بازار کنه

شایدشایع میکنن اخه هربار یچی میگن.خداکنه راست باشه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2740
مرسی عزیز دلممم ممنون از کمکت

خواهش می کنم من امروز از طب اسلامی شنیدم میگفتن خیلی خوبه بزار برات عکسش بفرستم تازه انگاری درست شده  

عرق گیاهی کرونا 300گیاه رسید
وخیلی شگفت انگیز وبهت اور اینکه:
داروی گیاهی طب اسلامی حکیم ترک ، با ۹۹درصد بهبودی ، روی صدها بیمار ازمایش موفق شده است.وداروی گیاهی حکیم ترک بدون عارضه وگیاهی است.
وشدیدترین بیماران کرونایی حتی داخل ای سی یو ودراستانه مرگ حتی بیماران بیهوش حتی با خونریزی ریه و.. را هم درمان میکند.
✌️✌️✌️
👇👇👇👇👇
ولی فعلا کسی در ایران اعتنا نمیکند.

من روز ۶ ام هستم الان خوابم میاد فقط و کمرم درد داره 

دور و بری هات نگرفتن ازت؟؟؟ داداش منم تقریبا مثل توئه زنش کلا توی اتاق داداشمه و فاصله رو رعایت نمیکنه ولی برامون عجیبه که اون نگرفته !!! چند روز طول می‌کشه تا بقیه بگیرن؟!

2706