2737
2734
عنوان

همسایمون

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 54 پست

اره منم بارها دیدم...

ب نظرم فارغ از این بحث ها دختر زیر 25سال و هنوز وقت نکرده باشه با 100نفر باشه احساساتش ناب هست... ب نظرم بستگی ب سلیقه هم داره بعضیا سن بالا دوست دارن که تجربش زیاد باشه...

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۱۸ سال     .ربطش به شستن حیاط چیه؟

هههه.چ میدونم خواهر.از ۶تا الان حیاط میشورن و صداشون میاد.

بعضی ها ؛ چهره هایشان ماشاءالله و شخصیت هایشان؛استغفرالله هست👍
2740
دقیقا...همسایه های ها این مدلی هستن.مثلا منکه الان۱۹سالمه از نظر بعضی هاشون برای ازدواج دیر شده  ...

عزیزم اصلا هیچی در مورد ازدواج دخترشون چیزی بهشون نگو که بد برداشت میکنند 😊

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
وای به حال من ۸۰ وهنوز ازدواج نکردم اون وخ ۸۳ ازدواج کردن😐😶🙄😥😥😣😣😣☺☺🙂

منم۷۹

ولی اصن ب ازدواج فکر نمیکنمـ اخه خیلی زوده

بعضی ها ؛ چهره هایشان ماشاءالله و شخصیت هایشان؛استغفرالله هست👍
متوسط رو ب بالا.بنگاهی داره.پاکه.خونه هم داره

خب بعضی خانواده ها همینارو ملاک قرار میدن و اصلا طرز فکرشون باماها که به آینده و یه عمر زندگی مشترک فکر میکنیم توجهی ندارن

2706