2733
2739
عنوان

همسایمون

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 54 پست
واقعا حرفت رو قبول دارم ولی چه میشود کرد  ان شاالله دختره هم خوشبخت بشه مشکلی هم تو زندگیش نبا ...

اره عزیزم حق با شماست😗😗😙

بعضی ها ؛ چهره هایشان ماشاءالله و شخصیت هایشان؛استغفرالله هست👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هست خیلی خوش حاله ک داره ازدواج میکنه.بخدا از همه چی مهم تر درک کردنه اینکه حرف همو بفهمی

بعضی ها ؛ چهره هایشان ماشاءالله و شخصیت هایشان؛استغفرالله هست👍
اگه زورش نکردن یعنی خودش انتخاب کرده اکثر ماها از ۱۵ ۱۶ سالگی خواستگار داشتیم. ولی عقلمون رسید اون ...

زید ۱۸سال بچه اس 

در حدی که پدر مادر بگن آره خوبه بهتر این نمیاد و چهارتا حرف دیگه میگن باشه تو دلشون قند آب میشه

البته از نظر من تا ۲۰سال همینه

2728
بی خیال بابا، من ۳۱ سالگی ازدواج کردم هنوز میگم باز جا داشتم. از مجردی لذت ببر

کدوم مجردی وقتی بابام اجازه بیرون رفتنو نمیده هر ماه یه بار میرم یا دوبار میرم بیرون اونم خونه پدر بزرگم وبزور خونه دوستم میرم بدونه اینکه بدونه

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
2740
زید ۱۸سال بچه اس  در حدی که پدر مادر بگن آره خوبه بهتر این نمیاد و چهارتا حرف دیگه میگن باشه ت ...

نظر منو بخوای تا ۲۳ ۲۴ همینه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
نظر منو بخوای تا ۲۳ ۲۴ همینه

حالا دیگه در این حد جرات نداشتم من همینطوری اش یه عده میان منو میخورن....۱۶سالشه بچه داره به شدت از زندگیش راضی و اعتقاد داره از نظر عقلی از منی که سن مادرش هستم بزرگتره!