2703
2553
عنوان

همسایمون

635 بازدید | 54 پست

دخترش۸۳هست دادتش ب یه۶۵

انقدر خوش حالنـ از صبح زود دارن حیاط خونه رد میشورن

بنظرتون اختلاف سنیشون خیلی نیست؟

اختلاف سنی چقدر خوبه؟چ  نظری راجب این ازدواج دارید؟

بعضی ها ؛ چهره هایشان ماشاءالله و شخصیت هایشان؛استغفرالله هست👍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

🌟 فروش شال و روسری 🌟سفارش 👈 دایرکت 💯 با یک بار خرید از ما مشتری ثابتمون میشید 🎁ارسال سراسر کشور 🔴رایگان🔴    rosari.shik99    مدل های شاد خنک و سبک مناسب فصل🥵🥵  کافیست یکبار سر بزنید

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   
2720
2714

اووووو چقدر فاصله سنی🙄🍍

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
به ما ربطی نداره خودشون میدونن فقط نمیفهمم چرا هنوز ملت اینقدر هول ....دختر این سن ازدواج مگه بچه ...

دقیقا...همسایه های ها این مدلی هستن.مثلا منکه الان۱۹سالمه از نظر بعضی هاشون برای ازدواج دیر شده 

بعضی ها ؛ چهره هایشان ماشاءالله و شخصیت هایشان؛استغفرالله هست👍

فقط یه دقیقه بیاین😔https://www.ninisite.com/discussion/topic/4684423/صلوات

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

نظری که ندارم. براش ارزوی خوشبختی میکنم. بالاخره راهیه که خودش انتخاب کرده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706